niedziela, 14 października 2007

Zapraszamy na kolejne 'Spotkanie z pasją' :)

Nasze Centrum Hobbystyczne DecoKreacje oprócz prowadzenia e-sklepu z materiałami do własnoręcznego tworzenia i organizowania warsztatów hobbystycznych z różnych dziedzin ogromną uwagę przykłada do stwarzania możliwości zawiązywania sympatycznych znajomości i integrowania się naszego szczecińskiego (i nie tylko) środowiska hobbystów.
Wierzymy bowiem, że atmosferę naszego Centrum tworzy nie kolejny produkt w sklepie czy dodana propozycja warsztatu, ale ludzie. Stąd też tak cenna wydaje nam się idea comiesięcznych spotkań.

Serdecznie zapraszamy zatem już 20 października 2007 na godz. 14.00 na pierwsze powakacyjne 'Spotkanie z pasją', tym razem przyjęliśmy zaproszenie Polickiej Inicjatywy Społecznej 'Impuls', z którą mamy przyjemność współpracować. Spotkanie odbędzie się w siedzibie 'Impulsu' w Policach, na ul. Grunwaldzkiej 15, I piętro, drzwi na wprost po lewej. Dojazd liniami autobusowymi ze Szczecina: 101, 103, 106. Przystanek: Rynek Police lub Grunwaldzka (Grunwaldzka jest jedną z ulic odchodzących od polickiego rynku).

Spotkanie to będzie również wyjątkowe z innego względu. Nasze zaproszenie na spotkanie otrzymała pewna bardzo ważna osoba, której pojawienie się na naszym spotkaniu może zapoczątkować udział nas wszystkich w bardzo interesującym projekcie :) Jakim? Niech to pozostanie narazie słodką tajemnicą. Głęboko liczymy na obiecaną obecność p. Hanny, a wszystkich kreatywnych zarówno ze Szczecina, Polic i okolic zapraszamy do pojawienia się w kolejną sobotę, wraz ze swoimi pięknymi pracami :)
Na spotkaniu nie zabraknie oczywiście aromatycznej gorącej herbaty i kawy oraz pysznych słodkości.

Niezdecydowanych zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wcześniejszych spotkań: Fotorelacje
Ze względów organizacyjnych wdzięczni będziemy za deklarację obecności na spotkaniu na e-mail: decokreacje@decokreacje.com . Udział w spotkaniu oczywiście jest bezpłatny.

Brak komentarzy: