środa, 21 listopada 2007

Relacja z targów "Wszystko dla domu"

Targi przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

Szczególnie w sobotę i niedzielę nasze stoisko przeżywało miłe oblężenie :) Nie zabrakło stałych klientów i przyjaciół, nie zabrakło również chętnych na warsztaty decoupage organizowane podczas targów. Twórczy świat decoupage zwiedzali tworząc na warsztatach nie tylko wprawione już w tej technice osoby, ale również i zwiedzający targi, którzy zauroczeni efektami i pracami innych zapragnęli także spróbować swoich sił. Były wśród nich zarówno dzieci jak i dorośli - a każda praca wychodząca spod ich rąk była bardzo ciekawą i na wysokim poziomie! :)

Cieszymy się, że nasza oferta produktów do decoupage cieszyła się na naszym stoisku takim zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że z powodzeniem je wykorzystacie w Waszym tworzeniu. Na dniach produkty premierowe, które mieliście okazję spotkać na naszym stoisku pojawią się na wirtualnych półkach sklepu Decokreacje.pl

Radością napawa nas również fakt, iż wiele prac zdobionych technika decoupage, a pochodzacych z "Galerii w dobrym stylu" i "Atelier rozmaitości" znalazło swoje nowe miejsce w domach naszych klientów. Jesteśmy pewni, że staną się nie lada ozdobą czy też nietuzinkowym prezentem na zbliżające się święta.

Ogromnie dziękujemy Wam za całe morze miłych słów: maili, telefonów, podziękowań, gratulacji. To dzięki Wam nasze stoisko tętniło życiem! Zachęcamy do kolejnych komentarzy - co się podobało, co należałoby zmienić, ulepszyć.... Wasze cenne uwagi będą dla nas nieocenione w przyszłości!

Bardzo dziękuję całej ekipie dbającej o atmosferę i obsługę na naszym stoisku - bez Was to nie byłoby to samo. Specjalne podziękowania za wsparcie dla Andrzeja S.:) Bardzo Wam dziękuję za NASZ SUKCES :)

A oto kilka zdjęć z targów. Jeszcze więcej znajdziecie na naszej stronie firmowej:
www.decokreacje.com

Stoisko i jego właścicielka:) :


Warsztaty zdobienia lampionów świątecznych:


Dwa lampiny od lewej wykonali 8-letni chłopcy. To ich własne projekty. Prawda, że niezwykle oryginalne? Trzeci lampion- jednej z mam.


Nie brakowało zaintrygowanych warsztatami zwiedzających targi.


... i zainteresowanych przedmiotami wystroju wętrz wykoanych techniką decoupage:

Warsztaty: "Wizytówka na drzwi" - decoupage klasyczny z efektem kraka dwuskładnikowego i cieniowaniem:Warsztaty: "Moja ulubiona bombka":


Warsztaty: "Świąteczny talerzyk na opłatek" z elementami złoceń:I jeszcze spojrzenie na nasze stoisko z bliska :)


Brak komentarzy: