wtorek, 6 listopada 2007

Zapraszamy na targi 16-18 listopada !!!

Czas najwyższy odsłonić przed Wami naszą niespodziankę:

Zapraszamy serdecznie wszystkich kreatywnych na targi Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz "Wszystko dla domu", które odbędą się w Szczecinie w dniach 16-18 listopada br. Targi te odbywają się w naszym mieście po raz 16. z kolei, ale po raz pierwszy mocno zaznaczony zostanie podczas nich akcent techniki decoupage.

Miło nam przy tym poinformować, iż na zaproszenie organizatorów swój znaczący udział bedzie miało w tym Centrum Hobbystyczne 'DecoKreacje'! ;) Będą zatem Państwo mieli okazję poznać nas osobiście, nauczyć sie czegoś nowego czy też poczynić zakupy. Podczas trwania targów prowadzić bedziemy warsztaty decoupage z elementami różnego jego zastosowania i łączenia z innymi. Na miejscu stworzymy również nasz mini sklepik, w którym będziecie mogli zaopatrzyć się w materiały do decoupage z naszego e-sklepu: Decokreacje.pl , również wiele premierowych! Będzie również możliwość podpatrzenia i zakupu przedmiotów wystroju wnętrz wykonanych techniką decoupage.

Miejsce imprezy:
Centrum targowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich, Hala główna przy ul. Struga 6-8.

Nasze stoisko - oznaczone nr 37 i reklamowane adresem naszej strony głównej: www.decokreacje.com znajdować sie będzie na wprost od głównego wejścia na dużą halę, na końcu po prawej stronie. Z pewnością do nas traficie!

Lada moment na naszych stronach opublikujemy terminarz warsztatów na targach "Wszystko dla domu" i uruchomimy rezerwację miejsc :)
W najbliższym czasie będziemy również odkrywać kolejne niespodzianki zwiazane z przygotowaniami do tej imprezy!

Serdecznie pozdrawiamy i już teraz zapraszamy!

Centrum Hobbystyczne DecoKreacje

Brak komentarzy: