środa, 2 stycznia 2008

Noworocznie

Koniec roku i początek kolejnego to zawsze czas podsumowań i postanowień na przyszły czas. Również i my nie możemy się bez tego obejść :)

Miniony rok 2007 był dla naszego Centrum Hobbystycznego 'DecoKreacje' rokiem intensywnego rozwoju i promowania idei na rynku szczecińskim oraz ogólnopolskim. Z końcem kwietnia uruchomiliśmy e-sklep z materiałami do własnoręcznego tworzenia - Decokreacje.pl, który szybko zyskał Wasze zaufanie i sympatię. W sierpniu i listopadzie pochłonęły nas przygotowania do dwóch imprez, podczas których daliśmy się poznać szerszemu gronu mieszkańców woj. zachodniopomorskiego: I Jarmark Augustiański oraz Targi MTS "Wszystko dla domu". Obydwie imprezy, choć tak różne w charakterze otworzyły nam nowe możliwości i dały wiele wiele satysfakcji oraz cennych doświadczeń, z których z pewnością nie raz skorzystamy. W między czasie zarażaliśmy nowych pasjonatów rękodzieła na prowadzonych przez nas warsztatach oraz spotkaniach artystów-hobbystów i sukcesywnie pracowaliśmy nad rozwojem naszego sklepu. Dzis możemy się pochwalić prawie tysiącem produktów na naszych wirtualnych półkach i nie małym gronem stałych klientów. Równie znaczące było dla nas zdobywanie nowych kontaktów i współpraca z dotychczasowymi partnerami - wszystko to po to by być bliżej Was i spełniać Wasze oczekiwania. Już dzis prowadzimy rozmowy na temat realizowania wspólnych projektów w rozpoczętym Nowym Roku.

Nowy Rok 2008 będzie dla naszego Centrum Hobbystycznego rokiem kolejnych zmian i ewolucji, które sprawić mają, że będziemy bardziej dostępni oraz jeszcze bardziej atrakcyjni dla naszych Klientów. Prosimy o mocne trzymanie kciuków, by nasze noworoczne plany i zamierzenia udało się zrealizować. My ze swojej strony dopełnimy wszelkich starań by ten rok byl również pelen niespodzianek :)

Wszystkim naszym Klientom, Przyjaciołom, Współpracownikom oraz Kontrahentom wraz z wkroczeniem w Nowy 2008 Rok życzymy samych sukcesów - tych zawodowych jak i osobistych, zdrowia, pomyslnosci oraz nowych interesujących perspektyw. Oby ten rok zaowocował radością i entuzjazmem do działania i realizacji wszelkich planów!

Serdecznie pozdrawiam!

Agnieszka Figaszewska

Brak komentarzy: