piątek, 8 lutego 2008

Nowe produkty w sklepie - filcowanie

Miło nam poinformować, że nasz sklep wzbogaciliśmy o nową kategorię i niespełna 50 nowych produktów do filcowania :)
najwyższej jakości wełny w 18stu kolorach - na początek ;) - i dwóch wagach, są podstawowe akcesoria niezbędne do filcowania na sucho i na mokro. Jest również kurs filcowania na mokro na DVD - pierwszy po polsku, w pełni profesjonalny, przygotowany przez Agnieszkę Jackowiak, jedną z głównych pionierek filcowania w Polsce.
Zachecamy do podjęcia wyzwania i zabawy z wełną i filcem.
Wiemy, że i w Szczecinie technika jest coraz bardziej popularna :)

Naszą ofertę "filcową" będziemy na pewno poszerzać. A już niedługo powiemy coś więcej na temat wspomnianego filmu-kursu :)

Ponieważ poprzednie warsztaty filcowania ze względu na brak wymaganej przez prowadzącą ilości uczestników się nie odbyły, proponujemy by zainteresowani wysłali nam swoją chęć udziału w kursie na nasz adres mailowy (warsztaty@decokreacje.com). Gdy tylko zbierze się minimalna ilość osób ustalimy termin warsztatów i poinformujemy o tym zainteresowanych. Warsztaty na pewno będą mieć miejsce w sobotę. Prowadząca: Agnieszka Jackowiak z poznańskiej Pracowni Artystycznej "Samograj". Przypominamy cenę: 130 zł. Więcej informacji w poście z grudnia: Więcej o warsztatach filcowania.
Z niecierpliwością czekamy na warsztaty :)

Serdecznie pozdrawiamy!
Centrum Hobbystyczne 'DecoKreacje'

Brak komentarzy: