środa, 12 marca 2008

Dygresja

Z przykrością chcielibyśmy poinformować Państwa, że po raz kolejny kopiowane są nasze autorskie pomysły i tematyka warsztatów decoupage. Czujemy się zobowiązani poinformować o tym Państwa, bo bazowanie na naszej działalności nie jest niestety procederem jednorazowym, dotyczy lokalnej firmy i odbieramy go jako działanie przeciw nam. Nieuczciwe działanie.

Oczywiście wybór pozostawiamy Państwu. Chciałabym jednakże od siebie dodać - jako właścicielka Centrum i instruktorka decoupage - że jesteśmy pierwszym ośrodkiem, który zaproponował ofertę warsztatów hobbystycznych - w tym decoupage w Szczecinie. Kursy decoupage prowadzimy w Szczecinie od 2 lat, przykładając starania by były one na jak najwyższym poziomie, a nasza warsztatowa oferta wyróżniała się i była dla Państwa ciekawa (np. warsztaty tematyczne: zdobienie strusiej wydmuszki czy bożonarodzeniowych świec i podstawków). Nie oszczędzamy na Państwu i pracujemy w oparciu o profesjonalne produkty i akcesoria różnych firm hobbystycznych. Prowadzimy również liczne warsztaty terenowe dla grup zorganizowanych jak i indywidualne, pokazujemy się na targach i jarmarkach tam również przedstawiając naszą ofertę handlową. Nasze działalnia poparte są ponad 4,5 letnim czynnym zajmowaniem się i nieustannym szkoleniem w tech. decoupage oraz ciągłą wymianą doświadczeń z innymi ośrodkami pionierskimi techniki decoupage w całej Polsce.

Jednocześnie schlebia nam, że nasze pomysły i działania tak podobają się konkurencji że z nich nieustannie czerpie, namawiamy jednak gorąco do większej kreatywności.

Z pozdrowieniami
Agnieszka Figaszewska
Centrum Hobbystyczne "DecoKreacje"

Brak komentarzy: