środa, 20 sierpnia 2008

DecoKreacje stacjonarnie - będzie siedziba!

Wszystko na najlepszej drodze, więc możemy z radością poinformować, że Centrum Hobbystycznie DecoKreacje już we wrześniu przywita Was stacjonarnie w swojej siedzibie! :)

Właśnie trwają małe prace remontowe i aranżacja wnętrz. Zwozimy towar, zamawiamy mnóstwo ciekawych nowości i obmyślamy rozszerzenie naszej oferty, tak by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Na szczegóły prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości, tymczasem podajemy garść wstępnych informacji:

Miejsce: Klimatyczne, w pięknej przedwojennej kamienicy, blisko zielonego centrum Szczecina.

Czas otwarcia: Pierwsza połowa września, w dniu otwarcia planujemy wiele atrakcji!

Oferta: Nasza siedziba będzie łączyła w sobie elementy sklepu, galerii, pracowni i miejsca warsztatowego. Miłośnicy rękodzieła będą mogli znaleźć u nas nietuzinkowe upominki ręcznie robione, hobbyści - zakupić potrzebne produkty do tworzenia, wziąć udział w najróżniejszych warsztatach i spotkaniach twórczych. Będą warsztaty dla dorosłych i dzieci, dla początkujących i zaawansowanych, uczące techniki oraz warsztaty tematyczne, ukierunkowane na tworzenie konkretnych przedmiotów. Ostatnia sobota miesiąca będzie - już tradycyjnie - zarezerwowana na "Spotkania z pasją".
To zaledwie garść z naszych pomysłów i planów. Pragniemy, by Centrum Hobbystyczne DecoKreacje było miejscem tętniącym życiem, a my przyłożymy wszelkich starań by to umożliwić.

Już teraz serdecznie zapraszamy.
Za dni kilka przedstawimy szczegóły i plan dnia otwarcia naszego Centrum.

Zespół Centrum Hobbystyczne DecoKreacje

Brak komentarzy: