wtorek, 26 sierpnia 2008

II Jarmark Augustiański - szczegóły

Podobnie jak rok temu II Jarmark Augustiański rozpocznie się o godz. 12.00 uroczystym przemarszem ulicami Jasienicy w historycznych, stylizowanych na średniowieczne, strojach. Od 12.30 do późnego wieczora przykościelne wzgórze będzie tętnić życiem na najróżniejszych stoiskach rękodzielników i nie tylko.

Stoisko Centrum Hobbystycznego DecoKreacje odnajdą Państwo obok stoiska Polickiej Inicjatywy Społecznej "Impuls", z którą po raz kolejny podejmujemy współpracę. Naszym wspólnym znakiem rozpoznawczym będą "średniowieczne" stroje i kolorowe wianki na głowach.

"Impuls" prezentując swoje stoisko jako "Tkaninową wioskę" przedstawi kolorowy świat tkanin i inspirować będzie do wspólnego malowania na materiale.

O godz. 13.00 na stoisku "Impulsu" z naszym udziałem będzie miał miejsce krótki pokaz filcowania na mokro - przedstawimy jak z wełny owczej stworzyć filc i uformować go w kwiatka.

W godzinach 15.30 -19.00 zapraszamy serdecznie na mini warsztaty decoupage pt. "Zrób sobie bransoletę!", podczas których każda chętna osoba będzie mogła pod okiem instruktorki zaprojektować i własnoręcznie ozdobić drewnianą bransoletkę.
Warsztaty mają charakter otwarty - w każdej chwili będzie można podejść i dołączyć do warsztatowego stołu.
Koszt: 30 zł/os

Podczas Jarmarku na stoisku naszego Centrum będzie można przede wszystkim oglądać is zakupić ręcznie zdobione przedmioty. Hobbystom zaproponujemy produkty do filcowania - wełnę czesankową i akcesoria oraz podstawe produkty do decoupage. Będziemy również służyć zainteresowanym radą.

Na jarmarkowe warsztaty można się zgłaszać wcześniej mailowo : sklep@decokreacje.pl

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy: