piątek, 12 września 2008

Już otwarte! - Zapraszamy

10 września o godz. 10.00 przy ul. Niedziałkowskiego 21 otworzyły się drzwi stacjonarnej siedziby Centrum Hobbystycznego DecoKreacje i rozpoczął się dzień wspólnego świętowania, odwiedzin i tworzenia. Jak się udało?:)

Wszystko przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Od samiutkiego rana nie brakowało odwiedzających, którzy tłumnie zwiedzali Centrum, zapoznawali się z naszą ofertą i chętnie rozmawiali o swoich pasjach. Mimo że otwarcie Wielu z nich spędziło z nami cały dzień - od rana aż do wieczora. Uczestniczyli w pokazie zdobienia talerza z wykorzystaniem papieru celulozowego Wood Paper oraz w warsztatach technik decoupage oraz stencil.

Wszystkim odwiedzającym, Klientom oraz Przyjaciołom dziękujemy za obecność, udział w pokazie i warsztatach i zapraszamy ponownie licząc, że razem z nami będą Państwo budować klimat tego miejsca.

Wkrótce uzupełnimy nasz sklep internetowy o obecne już w naszej siedzibie nowości, a po weekendzie czekają nas kolejne dostawy! M.in. nowych papierów do decoupage, szablonów, kalkomanii i drewnianych przedmiotów do ozdabiania. A lata moment przedstawimy naszą najbliższe plany, ofertę warsztatową... i nie tylko :)

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację.

Od rana nasze Centrum zwiedzali zainteresowani Klienci.

Pokaz wykorzystania papieru Wood Paper zainteresował wielu:


Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły sie warsztaty, podczas których Uczestniczki wykonały klimatyczne szkatułki oraz biżuterię drewnianą - idealną na codzień jak i na sobotnie wyjścia w gości ;)
A tuż przed godziną 18.00 najmłodsza uczestniczka popołudniowych warsztatów, Joasia, wylosowała trzy zwyciężczynie naszej loterii. Pani Halina, Jolanta i Ola wygrały bony rabatowe do zrealizowania w naszym Centrum :)


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Oj, jak klimatycznie wygląda Wasza galeria. Strasznie żałuję, że nie mogłam być na otwarciu, ale na pewno szybko nadrobię... :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu klientów:)
ela

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Elu, zapraszamy i czekamy :)
Nasze drzwi stoją dla wszystkich otworem :)