poniedziałek, 1 września 2008

Po Jarmarku w Jasienicy...

Jak było?
Kolorowo, gwarnie, tłumnie i z osiągnięciami :)

Z osiągnięciami - bo Stowarzyszenie "Impuls" wraz z przyjaciółmi, w naszej skromnej osobie, zdobyło I nagrodę w konkursie na najpiękniejszy własnoręcznie uszyty i ozdobiony strój średniowieczny. Radość nasza wielka - z faktu noszenia niecodziennego przebrania, jak i z faktu, ze doceniona została nasza praca i trud włożony w szycie lnianych sukni podczas czerwcowych warsztatów szycia jakie zorganizował Impuls.

Stoisko Centrum Hobbystycznego DecoKreacje budziło, ku naszej uciesze, bardzo duże zainteresowanie i przyczyniło się do zawiazania ciekawych kontaktów, które - mamy nadzieję - przyczynią sie do naszego rozwoju jak i pozwolą zaproponować Państwu rozszerzenie naszej oferty. Jesteśmy pełni radości, że nie brakuje miłośników rękodzieła i piękna w swoim otoczeniu. Mamy nadzieję, że zakupione na naszym stoisku przedmioty będą pięknie zdobiły Państwa domy. Po więcej, również na osobiste zamówienia, zapraszamy już wkrótce do naszej siedziby :)

Podczas jarmarku nie zabrakło z naszej strony także innych atrakcji. Pokaz filcowania na mokro, podczas którego pokazano jak wykonać z wełny czesankowej filcowego kwiatka, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i dorosłych. Nie brakowało widzów, którzy z podziwem oglądali i dotykali różnych wełen owczych oraz efektów pracy nad nimi.
Wszystkich chętnych zapraszamy na warsztaty filcowania na mokro, które planowane są za miesiąc, oraz do poznania naszej oferty produktów do filcowania.

"Impuls" zorganizował dla dzieci warsztaty malowania na tkaninie - mali malarze chętnie podchodzili i zostawiali na materiale swój twórczy wkład :) W efekcie powstał wielki obraz, pełen dziecięcych marzeń i uśmiechów.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy. Na więcej zdjęć czekamy od fotografów, więc nasz fotoalbum w najblizszym czasie jeszcze uzupełnimy :)
Budowanie i strojenie stoisk:


Pokaz filcowania na mokro:


Malowanie na tkaninie:


Nasze stoisko i my :)

Brak komentarzy: