piątek, 26 września 2008

"Twórcze Spotkania Piątkowe"

Masz niedokończone prace, które leżą w kącie miesiącami? Utknęłaś i nie masz pomysłu na wykończenie przedmiotu? Szukasz inspiracji? Potrzebujesz rady? Trudno Ci znaleźć czas i miejsce by realizować swoje twórcze pomysły?

Proponujemy relaksujące spotkanie i spędzenie czasu na wspólnym tworzeniu wśród miłośników techniki decoupage na "Twórczych Spotkaniach Piątkowych"!
Na tych kilka godzin udostępniamy nasz warsztat i wszystkie produkty, na których pracujemy. Można przyjść i wypróbować różne preparaty, przynieść ze sobą przedmioty do ozdabiania - te surowe jak i rozpoczęte albo też zakupić jakieś na miejscu w naszym Centrum Hobbystycznym. Zachęcamy do przynoszenia swoich prac, serwetek i motywów papierowych na wymianę, ale także produktów oraz ciekawych, niespotykanych preparatów do przetestowania i rozgryzienia ich zastosowań :)

Spotkania nie mają charakteru szkoleń. Można jednak liczyć na rady instruktora decoupage oraz podpowiedzi innych uczestników Twórczych Spotkań :)

Pomożemy, zainspirujemy i rozbudzimy kreatywność! :)
A w tym wszystkim nieodzowna będzie pyszna kawka i aromatyczna herbata... i nie tylko :)

Spotkania odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca w godzinach 16.00 - 20.00

Najbliższe Twórcze Spotkanie Piątkowe - już 3 października!

Koszt udziału: 20 zł/ godz.
Można z nami spędzić całe 4 godziny, ale również przyjść na krócej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc siedzących na spotkanie obowiązuje rezerwacja.

Wszelkie zgłoszenia i deklaracje udziału w spotkaniach przyjmujemy na mailowo: decokreacje@decokreacje.com, osobiście w naszym Centrum bądź telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy do przyjścia i dzielenia się pasją tworzenia! :)
Centrum Hobbystyczne DecoKreacje

Brak komentarzy: