niedziela, 7 grudnia 2008

O tym, co u nas słychać - zapowiedzi :)

Oj, mamy zaległości w relacjach nie małe. :) A jest o czym pisać i co pokazać!
Ale na wytłumaczenie powiemy, że zapracowani jesteśmy od listopadowych targów bardzo.
Są codzienne prace, ale też i niecodzienne projekty i wyzwania.

W związku z nimi w najbliższym czasie nasze Centrum Hobbystyczne przy ul. Niedziałkowskiego 21 będzie w niektórych dniach czynne w zmienionych godzinach.
W dniu jutrzejszym - poniedziałek (8 grudnia) zapraszamy w godz. 13.00- 18.00.

Obiecane relacje ze spotkań, warsztatów i nie tylko pojawią się na naszej stronie lada chwila.
W e-sklepie powoli dodawane są zaległe produkty, ale przypominamy o nieustannie pojawiających się nowościach w naszym sklepie stacjonarnych. Zaraz po targach wzbogaciliśmy naszą ofertę o ponad 60 unikatowych wzorów papierów do decoupage - premiera w naszym sklepie!, wielką dostawę czesanki do filcowania (w tym nowe melanże!), nietłukące się bombki z przedziałem. A ostatnio: kolejne dwie dostawy półproduktów oraz korali do wyrobu biżuterii,
nowe odcienie farb akrylowych kompletujące całą gamę kolorystyczną prezentowaną przez producenta, zamówienia uzupełniające produktów firmy Dala oraz pędzli syntetycznych i naturalnych, które cieszą się Waszym dużym powodzeniem. W zbliżającym się tygodniu nie zabraknie również kolejnych dostaw.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia spóźnionego nieco materiału programu "Moje M" z dnia 20 listopada, w którym odnajdziecie inspiracje na klimatyczne dekoracje i kurs krok po kroku jak ozdobić własnoręcznie szklany lampion:
http://ww6.tvp.pl/6566,784886,4.view#4

Mamy też dla Was spóźniony Mikołajkowy prezent. Ale o tym napiszemy kilka słów jutro :)

Brak komentarzy: