wtorek, 7 lipca 2009

UWAGA! Wakacyjna Loteria ruszyła! :)

Dla wszystkich Uczestników wakacyjnych warsztatów w naszym Centrum Hobbystycznym mamy niespodziankę w postaci Wakacyjnej Loterii! :)
Wystarczy wziąć udział w co najmniej jednym kursie organizowanym przez nas w miesiącach lipcu i sierpniu, wypełnić ankietę-kartę loteryjną i wrzucić do wskazanego pojemnika.
Udział w każdym kolejnym kursie to kolejna wypełniona ankieta i kolejna szansa na wygraną:)
Przewidzieliśmy następujące nagrody:
I nagroda: Zestaw upominkowy oraz rabat 10% obowiązujący na zakupy i warsztaty w naszym sklepie z 3-miesiecznym terminem ważności.
II nagroda: Zestaw upominkowy oraz rabat 5% obowiązujący na zakupy i warsztaty w naszym sklepie z 3-miesiecznym terminem ważności.
III nagroda: Zestaw upominkowy.


Zdradzimy, że zestawy upominkowe pełne będą twórczych produktów i pomysłów powakacyjne prace :)

Regulamin Loterii Wakacyjnej:
1. W Wakacyjnej Loterii może wziąć udział każda osoba biorąca udział w przynajmniej jednym szkoleniu hobbystycznym organizowanym w Centrum Hobbystycznym DecoKreacje.
Udział w więcej niż jednym szkoleniu uprawnia do wypełnienia kolejnych kart do losowania i zwiększeniu szansy na wygraną.
2. Na ankiecie-karcie loteryjnej Uczestnik loterii powinien podać swoje imię, nazwisko, adres mailowy oraz kontakt telefoniczny.
3. Dane osobowe uczestników loterii podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych oraz będą wykorzystywane do celów prowadzonej loterii i promocyjnych.
4. Losowanie nagród nastąpi 1 września br. o godzinie 12.00 w siedzibie naszego Centrum przy ul. Niedziałkowskiego 21. Przydzielenie nagród będzie wg kolejności losowania.
5. Wyniki loterii zostaną ogłoszone na stronie internetowej Centrum Hobbystycznego DecoKreacje. Ponadto nagrodzeni zostaną bezpośrednio poinformowani o wygranej telefonicznie bądź mailowo.

Wakacyjna Loteria łączy się z innymi promocjami warsztatowymi: 5% rabatem na zakupy w dniu udziału w warsztatch oraz 50% rabatem na 6 z rzędu warsztaty Klienta.

Zapraszamy do zabawy i twórczych zajęć!
Centrum Hobbystyczne DecoKreacje

Brak komentarzy: