środa, 26 sierpnia 2009

Kolejna dawka nowości :)

Nie próżnujemy! :)
Na sklepowe półki pod koniec zeszłego tygodnia trafiła zapowiadana kolejna spora dawka drewnianych półproduktów, a ten tydzień rozpoczęliśmy od dostawy iście "malarskiej" -dotarły do nas 3- i 12-elementowe zestawy pędzli syntetycznych i z włosia naturalnego. Część z nich to uzupełnienie naszej stałej oferty, ale są i nowości - 12- elementowy zestaw krótkich pędzli płaskich - szersze, świetne do klejenia, malowania, lakierowania oraz pędzli okrągłych - cieniutkich, świetnych do podmalowań drobnych emelentów, cieniowań. Do tego oczywiście bardzo atrakcyjna cena. Kolejne pędzle w fazie testowania - wkrótce w naszej ofercie. Papiery ryżowe gładkie już są - białe, kremowe, naturalne, z kolorowymi włóknami.

A żeby zadowolić również miłośników scrapbookingu oraz tworzenia kart i dekoracji okolicznościowych mamy dobrą wiadomość!
Pojawiły się u nas śliczne stemple akrylowe, bloczki pod nie oraz tusze - w dziewięciu kolorach, są m.in. brąz, złoto, czerń, biel i inne odcienie metaliczne i niemetaliczne. Wkrótce też dział scrapbookingu wzbogaci się o kolejną partię produktów.


Przypominamy jeszcze o Wakacyjnej Loterii - to już ostatnie dni, by biorąc udział w warsztatach twórczych mieć szansę na wygranie ciekawych nagród i rabatów w naszym Centrum!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i na zakupy!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Witam, nowości jak zwykle cieszą oko:) ale nie mogę zlokalizować papierów ryżowych gładkich, a czekam na nie z utęsknieniem