środa, 9 września 2009

10 września, Dzień Otwarty - Pierwsze Urodziny naszej siedziby!

Mija właśnie rok od chwili gdy puste pomieszczenia lokalu przy ul. Niedziałkowskiego 21 nabrały kolorów i kształtów, a zamiast ciszy codziennie rozbrzmiewają w nich dźwięki spokojnej muzyki i rozmów o pasjach, tworzeniu i życiu. Dokonałyśmy - w naszym poczuciu- dużo, a obiecujemy więcej, bo nie zamierzamy poprzestawać w miejscu.

Czas ten jest dla nas nie tylko czasem sentymentalnych wspomnień, ale przede wszystkim okazją by podziękować wszystkim naszym Klientom, o których nie możemy już mówić inaczej jak o Przyjaciołach.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom za Waszą obecność, wszelkie okazy życzliwości, za podarki bez okazji, za Wasze wizyty, choćby by wpaść i pochwalić się swoimi kolejnymi pracami, za wspólne środowe pokazowe spotkania, za warsztatowe tworzenie, za inspiracje. Dziękujemy wszystkim, którzy przykładają swoją cegiełkę do istnienia Centrum Hobbystycznego DecoKreacje na mapie Szczecina. Każdy z Was współtworzy atmosferę tego miejsca.
Zapraszamy na kolejne lata z nami! :)


W podziekowaniu za Waszą obecność 10 września przygotowaliśmy z myślą o naszych Klientach i Przyjaciołach Urodzinowy Dzień Otwarty pełen atrakcji: warsztatów w promocyjnych cenach (koszty materiałów), rabaty, loterię, pokaz i słodki poczęstunek.

Liczymy na Waszą obecność!

Plan dnia:

godz. 11.00 – 13.00 Warsztaty
Filcowanie na mokro: Elementy biżuteryjne.
Z czesanki wełnianej można wyczarować cuda! To świetny pomysł na urozmaicenie jesienno-zimowych wieczorów. Zapraszamy na wspólne filcowanie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane chcące mile spędzić czwartkowy poranek. Efektem spotkania będzie wykonanie elementów biżuterii: filcowych kuli-korali oraz bransoletek.
Promocyjna cena: 20 zł/os.

godz. 13.30 – 15.00 Warsztaty
Decoupage na szkle – Ozdabianie talerza z papierem ryżowym
Podczas warsztatów ozdobimy szklany talerz (średnica 24 cm) z wykorzystaniem papierowych motywów (technika decoupage), oraz bardzo efektownego papieru ryżowego oraz farb metalicznych. Prosta i bardzo ciekawa technika zdobienia szkła wszelakiego! Zdradzimy Wam kilka sztuczek i ważnych sekrecików :) Zapraszamy zarówno początkujących jak i zaawansowanych na wspólne tworzenie!
Promocyjna cena: 20 zł/ os.

Godz.16.00 Bezpłatny pokaz
Pomysł na lustro w drewnianej ramie – Nieco zagadkowo, bo dla lepszego efektu nie zdradzimy teraz technik jakimi ozdobimy lusterko – Zapraszamy serdecznie na pokaz!

Po pokazie – ukoronowanie dnia i podziękowanie wszystkim za obecność w postaci Urodzinowego Torta! :)

Inne Atrakcje:
Rabaty:

Na każde zakupy dokonane w tym dniu w naszym sklepie stacjonarnym jak i internetowym obowiązuje rabat 5%!

Loteria:
Spośród wszystkich Klientów, którzy w dniu 10 września dokonają w naszym sklepie stacjonarnym zakupów na kwotę min.100 zł oraz wypełnią krótką ankietę rozlosujemy 3 nagrody - rabaty w wysokości 15, 10 i 5% do wykorzystania na zakupy bądź udział w warsztatach w Centrum.

Słodki poczęstunek:
Zapraszamy na miłe odwiedziny i rozmowy przy kubku dobrej herbaty czy aromatycznej kawy i słodkim poczęstunku! A pod koniec dnia (ok. godz. 17.00) na Urodzinowy Tort!

Rezerwacja miejsc na warsztach pod nr telefonu: 0 91 422-84-82 lub e-mailowo: decokreacje@decokreacje.pl .
Są jeszcze wolne miejsca! Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania!
Do zobaczenia!

Agnieszka&Marzena :)

Brak komentarzy: