poniedziałek, 12 października 2009

Serwetki do decoupage - teraz łatwiej!

W związku z chęcią zadowolenia naszych Klientów sklepu internetowego i stacjonarnego, podjęliśmy prace dążące do rozdzielenia zasobów serwetek do decoupage osobno na magazyn sklepu internetowego i stacjonarnego.

Na czym polegają zmiany?
Dotąd dostępne wzory serwetek w sklepie stacjonarnym zostają przerzucone do sklepu internetowego, tak więc na DecoKreacje.pl znajdziecie całą dotychczasową bogatą ofertę serwetkową. Natomiast magazyn sklepu stacjonarnego, chwilowo nieco skromniejszy, będzie systematycznie odbudowywany i powiększany. Już w sobotę dotarła kolejna "stacjonarna" dostawa serwetkowa.

Jakie będą plusy?
W sklepie internetowym: Przede wszystkim dążymy do zwiększenia oferty i zminimalizowania braków w zamówieniach. Zachęcamy serdecznie naszych Klientów ze Szczecina i okolic do wieczornego odpoczynku przy kubku gorącej herbaty i wybieraniu wzorów oraz złożenia zamówienia przez sklep internetowy DecoKreacje.pl. My zamówienie skompletujemy i w niedługim czasie będzie czekało na odbiór osobisty. Na miejscu będzie można ewentualnie zweryfikować zamówienie i - oczywiście - przejrzeć wzory dostępne w sklepie stacjonarnym.

W sklepie stacjonarnym: Wszystkie dostępne tu wzory skatalogujemy kategoriami, więc teraz odnalezienie konkretnych wzorów będzie o wiele łatwiejsze!

Zmiany obowiązują od dnia dzisiejszego.
Lada chwila w sklepie internetowym pojawi się kolejnych kilkadziesiąt wzorów, o których wspominałam ostatnim razem.

Pozdrawiamy i zapraszamy

Brak komentarzy: