poniedziałek, 16 listopada 2009

Zapełniamy półki nowościami :)

Przyszedł czas wzmożonych dostaw i niemal codziennie w tym tygodniu witać będziemy nowości i uzupełnienia.

W ubiegły piątek otrzymaliśmy dostawę firmy Dala: Kleje 500 ml i 1l, lakiery pękające dwuskładnikowe, lakiery akrylowe, medium do transferów. Są też papiery ryżowe w subtelnym różowym odcieniu oraz biały z wzorami serduszek.

W sobotę pojawiło się kilkanaście nowych wzorów serwetkowych i uzupełnienie w brokatach - różne gramatury!

Dziś przywitaliśmy pierwszą część dostawy z artykułami do filcowania: jest kilkanaście odcieni wełny czesankowej południowoamerykańskiej, 3 odcienie wełny melanżowej nowozelandzkiej, igły do filcowania (japońskie Clover i niemieckie). Wśród nowości również: artykuły do decoupage sospeso (miękkie maty, drewniane szpatułki do modelowania, folii do sospeso spodziewamy się pod koniec tygodnia), rewelacyjny primer antyrdza - świetny do zabezpieczania odnawianych przedmiotów metalowych i ocynkowanych, pastę do wytrawiania szkła, woski: bezbarwne i przyciemniające.
Wśród artykułów świątecznych: 4 rozmiary kul styropianowych (5,6,7 i 10 cm), styropianowe wieńce, plastikowe bombki, troszkę nowych odcieni wśród wstążek atłasowych i szyfonowych.

Jutro dotrze do nas dostawa firmy Stamperia pełna całej masy różności: primerów w dużych i małych pojemnościach - biały i przezroczysty, szerokiej gamy art. do złoceń, crackle jedno i dwuskładnikowe, porporiny, bombki plastikowe w kształcie dzwoneczków, artykuły ze sztucznej cyny(3 wzory), pędzle gąbkowe do tepowania (3 rozmiary), papiery z wzorami religijnymi na ikony, książki, w tym najnowsza pozycja w języku polskim: HOBBY BOOK - Decoupage, dekoracje z szablonów, filcowanie. - DOSTAWA DOTARŁA.

A to jeszcze nie wszystko, czego spodziewamy się w najbliższym czasie... :)

Serdecznie zapraszamy!

P.S. Oczywiście wszystkie nowości już wkrótce w e-sklepie:)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Pani Agnieszko,
a kiedy możemy spodziewać się nowych warsztatów?
Pozdrawiam,
Kasia