sobota, 27 lutego 2010

Spotkanie miłośniczek decoupage - 5 marca

Na Waszą prośbę ponawiamy naszą propozycję na wspólne twórcze spędzanie czasu.
Wszystkie miłośniczki techniki decoupage - te początkujące jak i zaawansowane - zapraszamy serdecznie na "Twórcze Spotkanie Piątkowe", które odbędzie się w najbliższy piątek 5 marca.

Masz niedokończone prace, które leżą w kącie miesiącami? Utknęłaś i nie masz pomysłu na wykończenie przedmiotu? Szukasz inspiracji? Potrzebujesz rady? Trudno Ci znaleźć czas i miejsce by realizować swoje twórcze pomysły?

Proponujemy relaksujące spotkanie i spędzenie czasu na wspólnym tworzeniu wśród miłośników techniki decoupage na "Twórczych Spotkaniach Piątkowych"!
Na tych kilka godzin do Waszej dyspozycji udostępniamy cały nasz warsztat i wszystkie produkty, na których pracujemy. Można przyjść i wypróbować różne preparaty (by nie kupować kota w worku), przynieść ze sobą przedmioty do ozdabiania - te surowe jak i rozpoczęte albo też zakupić jakieś na miejscu w naszym Centrum Hobbystycznym. Zachęcamy do przynoszenia swoich prac, serwetek i motywów papierowych na wymianę, ale także produktów oraz ciekawych, niespotykanych preparatów do przetestowania i rozgryzienia ich zastosowań, lub po prostu takich z którymi Wy macie problemy :)

Spotkania nie mają charakteru szkoleń. Można jednak liczyć na rady instruktora decoupage oraz podpowiedzi innych uczestników Twórczych Spotkań :)

Pomożemy, zainspirujemy i rozbudzimy kreatywność! :)
A w tym wszystkim nieodzowna będzie pyszna kawka i aromatyczna herbata... i słodkie dodatki :)

Czekamy na Was w najbliższy piątek od godz. 15.00. Na spotkanie mamy zarezerwowany czas do godz. 20.00

Koszt udziału: 15 zł/ godz. (cena zawiera udostępnienie lokalu, udostępniane przez nas preparaty i materiały, słodki poczęstunek itd.)
Można z nami spędzić całe 4 godziny, ale również przyjść na krócej, niekoniecznie punkt godz. 15sta.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc siedzących na spotkanie obowiązuje rezerwacja.
Zgłoszenia i deklaracje udziału w spotkaniach przyjmujemy mailowo: decokreacje@decokreacje.pl, telefonicznie bądź osobiście w naszym Centrum.

Serdecznie zapraszamy do przyjścia i dzielenia się pasją tworzenia! :)
Zespół Centrum Hobbystycznego DecoKreacje

P.S. A jeszcze dziś zapraszamy na "Spotkanie z pasją" - godzina jak zawsze: 14.30.

Brak komentarzy: