środa, 3 lutego 2010

O nowościach i o tym co u nas słychać

Zima rozpanoszyła się za oknami na dobre. Rozleniwiła i nie zachęca do wychodzenia z domu. My jednak zachęcamy do zebrania sił i zapraszamy w nasze skromne progi:)

W ostatnim czasie na sklepowych półkach pojawiły się dwie spore dostawy chemii:
- firma Maimeri: uzupełnienie wśród farb Idea Decor, podkłady w różnych pojemnościach, werniksy szklące, szelak do złoceń, uzupełnienie wśród farb Idea Mettalici (jest znów srebro), konturówki Idea (dostępna cała gama kolorystyczna);
- firma Dala: uzupełnienie wśród: klejów Podge (pojemności 125ml oraz 250ml), lakierów do spękań jednoskładnikowych Crazy Cracks, lakierów akrylowych Deco Varnish, medium do cieniowań, kilka wzorów papierów Arte oraz Tassotti;
- oraz dostawy: serwetek (w tym wielkanocnych), bejc spirytusowych, popularnej emalii akrylowej Dulux "Pastelowa Orchidea"

Ciąg dalszy dostaw nastąpi. Wśród najbliższych: asortyment drewniany, czesanka wełniana oraz kolejna porcja serwetek do decoupage.

A poza tym praca u nas wre. Nasza część galeryjna jest w trakcie małych zmian - mamy nadzieję, że na korzyść. Pomysłów nam nie brakuje i tworzą się kolejne serie stylowych przedmiotów. Ich powstawanie możecie obserwować m.in. na naszych pokazach środowych, ale także często można nas zastać tworzące podczas wśródtygodniowej wizyty. Zapraszamy serdecznie po inspiracje! :)

Oto jedna z propozycji jaka wyszła z naszego warsztatu w zeszłym tygodniu:

Brak komentarzy: