czwartek, 6 maja 2010

Nowa marka w sklepie - dostawy!

Z radością informujemy o pojawieniu się w naszym sklepie nowej marki produktów do techniki decoupage i nie tylko. Craftline - bo o niej mowa - to gama produktów do decoupage, technik postarzania (spękań, przecierek, przyciemnień) i złoceń.
W naszym sklepie na początku tygodnia zawitała pierwsza premierowa partia tych produktów: kleje do decoupage, lakier jednoskładnikowy oraz dwa lakiery dwuskładnikowe pozwalające na uzyskanie cienkiej siateczki spękań imitujących popękaną porcelanę (przezroczyste i postarzające/przyżółcające powierzchnie), woskowe metaliczne pasty do postarzeń i wypełnienia spękań, lakiery akrylowe matowe i błyszczące oraz syntetyczne (m.in. do zabezpieczania lakierów dwuskładnikowych).
W różnych pojemnościach, w atrakcyjnych konkurencyjnych cenach i w bardzo dobrej jakości. Ze swojej strony serdecznie polecamy!
Ciąg dalszy i uzupełnienie bogatej oferty tej marki nastąpi :)

W związku z pojawieniem się nowej marki, każde zakupy na kwotę min. 100 zł premiować będziemy gratisami w postaci kleju lub lakieru jednoskładnikowego marki Craftline!
Promocja ważna do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów.


Na wczorajszym środowym pokazie testowaliśmy lakier jednoskładnikowy oraz klej - testy wypadły bardzo dobrze: piękna siatka spękań i serwetka przyklejona bez zmarczeń. Uczestniczki pokazu bardzo zadowolone z efektów. Zapraszamy serdecznie do osobistego sprawdzenia i zobaczenia naszej wczorajszej testowej pracy! :)

W kolejną środę testujemy z Wami kolejne produkty tej firmy: lakiery dwuskładnikowe+pasta woskowa+lakier syntetyczny. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa!
Przypominamy: godz. 16.30. Wstęp bezpłatny.

Zeszły tydzień przyniósł nam dwie duże dostawy serwetek Ihr, Ambiente i Maki. W naszym Serwetkowym Kąciku zawitało prawie 100 wzorów serwetek - część bestsellerów, znanych i cenionych, ale również wiele nowych przepięknych wzorów z katalogów Wiosna-Lato.
Pojawiła się też nowa bardzo ciekawa gama kolorystyczna brokatów.

W przyszłym tygodniu kolejne dostawy - już teraz zapowiadamy, że w pierwszej połowie tygodnia spodziewamy się dostawy z drewnianymi artykułami do ozdabiania.

Zapraszamy serdecznie na Niedziałkowskiego 21!

Brak komentarzy: