piątek, 13 sierpnia 2010

Dostawy: Czesanka do filcowania i nowości drewniane i z MDF-u

Lato w pełni, wakacje trwają, choć nie u nas. Przez całe wakacje pojawiają się kolejne dostawy - uzupełnienia oferty i nowości. A powoli szykujemy się również by zapewnić Wam propozycje na jesienne wieczory i słoty :)

Dziś dotarła do nas dostawa czesanki wełnianej do filcowania. Jak zwykle bogata gama kolorystyczna, różne rodzaje i świetna jakość!

Dla miłośników decoupage i nie tylko dotarła dziś do nas ogromna dostawa przedmiotów drewnianych. Same różności! Znane już przedmioty i kształty: tace, herbaciarki, szkatuły, kufry, piórniki, pojemniki, organizery, chusteczniki, obrazki i deseczki. Ale oprócz tegoże mnóstwo nowości (nas zachwyciły!) ze świetnej w obróbce płyty MDF - m. in, piękne frezowane wieszaki na 1, 3 i 4 kołki, deseczki i zawieszki w różnych kształtach - na obrazki, wizytówki i inne projekty, kilka kształtów tarcz zegarowych, z asortymentu drewnianego: serca ze sklejki w trzech rozmiarach, kolejna propozycja tac z wycięciami w kształcie serc, wieszaki na ręczniki kuchenne, półki na pojemniki z przyprawami. Powróciły również poszukiwane półokrągłe serwetniki na stół.

Igły do filcowania pojawią się w kolejnym tygodniu.
Ciąg dalszy dostaw nastąpi :)

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!

Brak komentarzy: