środa, 17 listopada 2010

Dostawy, nowości... i to jakie!

Dziś istny dzień kumulacji dostaw! :) Zostałyśmy zasypane od samiutkiego rana czterema dostawami, a każda kolejna bardziej wyczekana od poprzedniej:)

Tak wiec po kolei:
1. Otrzymałyśmy dziś podwójną dostawę drewnianych przedmiotów do ozdabiania.
Nasze półki uginają się od skrzynek, skrzyneczek, pudełek, szkatułek, organizerów, pojemników i mnóstwa innych większych i mniejszych przedmiotów. Z nowości pojawiły się: nowe wzory i rozmiary szkatułek, mniejsza wersja znanej szkatułki-książki, tacki i patery z zaokrąglonymi bokami, mniejsza wersja znanego kuferka na zamek z kluczykami.
Przyznamy, że miałyśmy nie lada zagwostkę jak to wszystko na półkach pomieścić, a lada moment czekamy na kolejną drewnianą dostawę... ;)


2. Dotarła do nas dostawa firm Dala, Craftline, Pentart i Tassotti.
Uzupełniony został asortyment klejów, lakierów wykańczających i pękających powyższych firm (pełna oferta, w różnych pojemnościach), papierów do decoupage klasycznego (Tassotti), pędzli gąbkowych.
Z nowości:
- pasty strukturalne nadające wygląd terakoty, imitującej wygląd naturalnej gliny - cztery kolory (Craftline);
- pasty mineralne zawierające naturalną rudę żelaza, imitującej powierzchnie metaliczne - trzy kolory (Craftline);
- dwuskładnikowa pasta pękająca 3D (Craftline);
- medium opóźniające wysychanie farb, w wygodnym opakowaniu 20 ml i atrakcyjnej cenie (Craftline);
- szlagmetal i szlagaluminium w arkuszach 14x14 cm w czterech kolorach - dwa odcienie złota, srebro i miedź (Pentart)

3. Papiery ryżowe firmy Kalit - po raz pierwszy w Szczecinie!
Od chwili gdy kilka tygodni temu natknęłam się na te papiery na zagranicznych stronach, zamówiłam na potrzeby prywatne i przekonałam się do dobrej jakości i pięknego wzornictwa powiedziałam sobie - musimy je mieć! I mamy! Papiery włoskiej firmy Kalit już u nas - jako u jednych z pierwszych w Polsce.
Na początek 11. pięknych wzorów - 5 świątecznych w klimatach retro i vintage, 3 romantyczne kwiatowe i 3 z motywami Alfonsa Muchy (!)Kolejna (większa) porcja papierów ryżowych Kalita jest już w drodze do nas! Czekamy również na dostawę papierów ryżowych gładkich - kilkunastu najpopularniejszych kolorów, również świątecznych (czerwień i zieleń).

Ciąg dalszy nastąpi!

Zapraszamy serdecznie na zakupy!

P.S. Zabieramy się do testowania nowych produktów Craftline - efekty testów już wkrótce.

Brak komentarzy: