sobota, 6 listopada 2010

Inspiracje - Decoupage Pani Eli

Bardzo często nasze Klientki powracają do nas przynosząc swoje prace - by się pochwalić, poznać naszą opinię, poprosić o ocenę czy pomoc. Przyznamy szczerze - bardzo to lubimy :)
Cenimy sobie bardzo sam fakt sympatii i chęci podzielenia się swoją radością tworzenia. Cieszymy się, gdy możemy pomóc, podpowiedzieć czy czasem zaproponować inne rozwiązanie, ale nader wszystko są to dla nas zawsze chwile pełne inspiracji, niejednokrotnie zupełnie zaskakującego podejścia do tematu, kolorystyki, po prostu innego spojrzenia.

Wśród naszych Klientek - Dobrych Dusz naszego Centrum Hobbystycznego, jest Pani Ela. Zaglądając do nas często w drodze do lub z pracy dzieli się inspiracjami, pomysłami, dobrą energią i z lubością buszuje w naszym Serwetkowym Kąciku wyszukując swoich ulubionych różanych motywów... :)

Dziś Pani Ela przybyła do nas z takimi oto pracami w mocno "starych klimatach".
Eksperymenty z farbami, cieniowaniem i postarzaniem powierzchni, pozornie niedbałe malowanie, przetarcia, udana kompozycja i piękna stonowana kolorystyka w poszarzałych beżach na tacy- nas zachwyciły! A Was?Romantyczna szkatułka - jak wspomniała Pani Ela - jeszcze w trakcie wykańczania, ale nie mogłyśmy się oprzeć by jej nie uwiecznić. Bardzo udany dobór motywów i kolorystyki.


Pani Eli gratulujemy udanych eksperymentów i dziękujemy za podzielenie się swoimi pomysłami!
Czekamy z niecierpliwością na kolejne Wasze prace.

1 komentarz:

Warszawianka pisze...

Sliczna taca oraz szkatułka.
Jaśli to początek zmagań z deco.
to co będzie dalej?