czwartek, 18 listopada 2010

Organizacyjnie - Zmiany i nowości

Z radością oddajemy w Wasze ręce nową stronę dotyczącą szkoleń i warsztatów hobbystycznych organizowanych przez nasze Centrum Hobbystyczne.
Pod adresem:
znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat organizowanych przez nas zajęć, szczegółowe opisy warsztatów, obszerniejsze fotorelacje warsztatowe oraz wszelkie aktualności z naszej szkoleniowej działalności. Mamy nadzieję, że usystematyzowane wiadomości i przestronność strony ułatwią lepsze poznanie naszej oferty.
Zwracamy szczególną uwagę na zakładki: PROMOCJE - gdzie znajdziecie kilka atrakcyjnych bonusów oraz OPINIE - w której będziemy publikować Wasze opinie na temat prowadzonych w naszym Centrum zajęć.

Wprawne oko dostrzegło z pewnością, że od jakiegoś czasu  nasz blog dostępny jest pod łatwiejszym do zapamiętania adresem: http://blog.decokreacje.pl. Na stronie bloga znajdziemy się również wystukując adres: www.decokreacje.com.pl .

Gdy już mówimy o warsztatach... Mamy kolejną niespodziankę!
W grudniu pojawi się nowa propozycja warsztatowa - Tworzenie mozaiki za pomocą ceramicznych płytek i specjalnych fug. Chcesz poznać technikę ozdabiania mozaikami? Wiedzieć co, jak, po co i dlaczego ? Zapraszamy na warsztaty! Już 17 grudnia! Po więcej informacji kliknij TUTAJ.

Grafik warsztatowy na grudzień uzupełnimy maksymalnie do końca kolejnego tygodnia... i nie zabraknie kolejnych nowości i atrakcji! :)

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa i wspólnej nauki z tworzeniem w tle (albo na odwrót;))!

Brak komentarzy: