niedziela, 28 listopada 2010

Rodzinny Weekend Atrakcji - Podsumowanie

Rodzinny Weekend Atrakcji za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom warsztatów i zwiedzającym za wspólnie spędzony twórczo czas, miłe komentarze i rozmowy. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy po raz kolejny zaprezentować naszą działalność na forum fajnej imprezy i ją z naszej strony urozmaicić.

Dziś od rana tworzyły "się" piękne zawieszki na choinkę, urocze puzderka z efektowną dekoracją wykonaną techniką sospeso i ośnieżone iskrzące się od mrozu;) bombki wykonane techniką decoupage 3D. Powstawały również kolejne karczochowe bombki, które w sposób szczególny upodobali sobie odwiedzający, a nasza Mistrzyni w temacie;), Agnieszka pełna zaangażowania nową pasją zarażała kolejne osoby.

W tak zwanym międzyczasie przemykałyśmy uliczkami hali targowej w poszukiwaniu nietuzinkowych gadżetów, biżuterii, torebek, pysznych wędlin i serów i cieszyłyśmy nasze zmysły innymi stoiskami, a było czym! Wśród innych wystawców nie zabrakło znanych nam twarzy - naszych przyjaciół, znajomych i klientów naszego Centrum Hobbystycznego, a także mnóstwa innych stoisk związanych z rękodziełem, co nadało imprezie iście rodzinnego ciepła :)

Poniżej przedstawiamy fotorelację z weekendu.


Raz jeszcze dziękujemy za wspólny weekend. Zapraszamy do odwiedzin nas na Niedziałkowskiego 21 :)

Brak komentarzy: