piątek, 5 listopada 2010

Terminarz warsztatów i nowości warsztatowe

Informujemy, że w zakładce TERMINARZ WARSZTATÓW  dostępny jest plan warsztatów hobbystycznych na listopad. Zachęcamy do zapoznania się i zapisywania :) - szczególnie, że pojawiło się kilka nowości.

Największa to warsztaty z techniki pergaminowej promowanej w Polsce pod marką Pergamano- po raz pierwszy w Szczecinie! Zajęcia poprowadzi Pani Lidia Marcinkiewicz, Nauczycielka Pergamano i pasjonatka wielu innych technik rękodzielniczych. Tematem warsztatów będą kartki bożonarodzeniowe.
Zachęcamy serdecznie do udziału, bo technika urocza, ciekawa i pozwalająca na uzyskanie bardzo oryginalnych kartek, obrazów czy dekoracyjnych form trójwymiarowych.
Oto przykładowe prace Pani Lidii jako inspiracje warsztatowe:


Na dniach powstaną podstrony z opisami poszczególnych warsztatów i zdjęciami przykładowych prac, co mamy nadzieję dostarczy kompleksowych informacji na temat zakresu i tematyki różnych zajęć. Już teraz zwracamy uwagę, że wprowadziliśmy oznaczenia trudności i zaawansowania warsztatów. Przedstawiliśmy również zróżnicowanie w charakterze warsztatów i podział na serie twórczych zajęć: Poznajemy technikę, Krok po Kroku, W świątecznym klimacie.

Przypominamy również o bezpłatnych pokazach - plan najbliższych środowych spotkań dostępny jest w zakładce POKAZY.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia i poszerzania horyzontów :)
Do zobaczenia na warsztatach i pokazach.

Brak komentarzy: