wtorek, 23 listopada 2010

Warsztaty tworzenia bombek techniką karczocha

Cykl warsztatów pt. "W świątecznym klimacie" rozpoczęty! W dniu dzisiejszym odbyły się warsztaty tworzenia efektownych bombek z wykorzystaniem wstążek pasmanteryjnych tak zwaną techniką karczochową. Jak się Panie same o tym przekonały technika wymaga nieco cierpliwości i precyzji, ale efekt końcowy jest piękny. Taka bombka to nie tylko ozdoba na choinkę, dekoracja domu, ale również świetny pomysł na oryginalny niezobowiązujący prezent.

Wszystkich, którym dzisiejszy termin nie odpowiadał, zapraszamy serdecznie na warsztaty ozdabiania karczochowych bombek podczas Rodzinnego Weekendu Atrakcji - już w najbliższą sobotę na godz. 13.00. Warsztaty będą się odbywały pod czujnym okiem specjalistki w tym temacie - Agnieszki, znanej z bloga Z zieloną szmatką w tle. Zapraszamy do zgłaszania udziału. Uwaga! Warsztaty w promocyjnej cenie - tylko 30 zł :)

Tych, którzy nie zdecydują się na udział w warsztatach, a chcieliby się stać właścicielami takich pięknych bombek informujemy, że w naszym Centrum Hobbystycznym można zakupić takowe w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach.
Brak komentarzy: