wtorek, 2 listopada 2010

Zeszłotygodniowe nowości

Zacichło na naszym blogu na kilka dni - choć wcale to nie znaczy, że siedzimy jak myszki pod miotłą! :)
Środowe pokazy, które powróciły w październiku gromadzą znów rozentuajazmowane pasjonatki i inspirują - baaardzo dziękujemy za każde miłe odwiedziny i zdjęcia prac, gratulujemy Wam udanych projektów!
W międzyczasie warsztaty, spotkania, tworzenie i... przyjmowanie co rusz kolejnych dostaw. Uzupełniamy i rozszerzamy ciągle naszą ofertę.
Świątecznie w naszej ofercie już od sporego czasu styropianowe kule do ozdabiania techniką decoupage, filcowania bądź karczochową w trzech rozmiarach: 5, 8, 10 i 12 cm. A wśród styropianowych nowości śliczne kształty choinek, gwiazdek, dzwonka.


Docierają do nas też regularnie dostawy drewniane - ostatnia w ubiegłą środę. Wiele uzupełnień i powrotów: chusteczniki drewniane kwadratowe i prostokątne, pudełka na herbatę z i bez zapięć na 2,3,4,6 i 9 przegródek, tace w różnych rozmiarach, również tace z nóżkami, skrzynki, szkatułki i kufry, podkładki pod szklanki, deseczki na zapiski i owalne, świeczniki, bransolety (w cześciu szerokościach) oraz drobne elementy biżuteryjne (w tym nowe wzory). Uzupełniłniony został także asortyment ozdobnych okuć oraz zapięć w różnych kolorach.
Wśród nowości: kurfy zamykane na kluczyk, pudełko z klockami drewnianymi (!), szkarbonki... - Patrząc na nie mi od razu zaświtały pomysły na choinkowe prezenty dla małych Milusińskich - własna szkatułka na sekretne skarby, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju klocki w pudełeczku czy kolorowa skarbonka na pierwsze oszczędności...


Uzupełniona została oferta pędzli - cenione, atrakcyjne cenowo komplety 12-elementowe nulonowych pędzli płaskich, komplety czterech cieniutkich okrągłych nylonowych pędzli do retuszu, cieniowania i podmalunków, 3-elementowe pędzle z włosia kozy i wielbłąda. Pojawiły się również nowe zestawy 12 pędzli z brązowego bardzo miękkiego i gęstego nylonu (teklon) w dwóch wariantach pędzli mieszanych. Polecamy te pędzle z całego serca - jeszcze lepsza jakość niż dotąd oferowane i nadal bardzo atrakcyjna cena.


Miłośniczki ręcznie robionej biżuterii ucieszą na pewno wieści o nowej dostawie pełnej w nowości i uzupełnień kamieni półszlachetnych i korali szklanych. Na Wasze życzenie na sklepowe półki pojawiły się m.in. duże formy - świetne na wisiory i naszyjniki. Uzupełnione zostały również półprodukty, m.in. w bazy pod broszki. Ciąg dalszy nastąpi :)

Brak komentarzy: