niedziela, 5 grudnia 2010

Mikołajkowy rabat czeka! :)

Jak Mikołajki to i niespodzianki!
W dniu jutrzejszym, tj. 6 grudnia dla wszystkich, którzy zjawią się w naszych skromnych progach na Niedziałkowskiego 21 mamy niespodziankowo-mikołajkowy rabat na zakupy w wysokości 6% :)
Wystarczy przy kasie podać magiczne rabatowe hasło: MIKOŁAJKI.


Zapraszamy serdecznie, bo warto :)
W piątek dotarła do nas w końcu dostawa z drugą częścią papierów ryżowych Kalit. Śliczności świąteczne i nie tylko.A oprócz tego również papiery ryżowe gładkie w pięknych pastelowych kolorach (lawenda, błękit, jasna mięta) oraz zdecydowane: brąz i świąteczne: zieleń i czerwień. Jest też oczywiście papier ryżowy biały oraz kremowy. Nowością jest biały papier ryżowy ze złotą nitką - piękny do świątecznych prac.


Ponadto:
- Kącik Serwetkowy wzbogacił się o kolejne kilkanaście wzorów pięknych serwetek;
- uzupełniona została gama kolorystyczna brokatów - są nowe kolory!
- dotarły mini-choinki w dwóch rozmiarach (4 i 7 cm)- idealne do budowania zimowych krajobrazów i przestrzennych dekoracji;
- produkty do tworzenia świątecznych wianków i ozdób: wianki z siana i gałęzi, sizal, wstążki;

Nowości na naszych sklepowych półkach znajdą też Scraperki ;) W naszej ofercie pojawiły się piękne świąteczne dziurkacze, zestawy do tworzenia kartek. Powrócił na nasze półki klej Magik. Mamy też dla scrapujących małą propozycję - ale o tym wszystkim jutro:)

Jutro też na naszym blogu kolejna niespodziewajka - tym razem dla wszystkich, również przemiłych odwiedzających nasz blog spoza Szczecina. Zapraszamy!

P.S. Pięknie dziękujemy wszystkim za odwiedziny i przemiłe słowa. Cieszymy się bardzo, że nasza propozycja światecznych podarunków i zabawy spotkała się z takim zainteresowaniem! Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czy na Twoim blogu w ramach dzisiejszej niespodzianki pojawi się mój Pan dekarz? Wybacz Aga, nie trzymam wyraźnie normy w oczekiwaniu na niego...A kończąc z prywtnymi życzeniami do Mikołaja, to serce rośnie patrząc na Twe poczynania... Ta spoza Sz-na, Podglądaczka-R.

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Kochana moja Podglądaczko R. nawet nie wiesz ile bym dała, by tego Pana dekarza do Ciebie sprowadzić i śnieg przegonić. Jak Cię tam chandra złapie, a śnieg nie zasypie to przyjeżdżaj do nas! U nas cieplej, twórczo, kolorowo i radośnie! Może i te śniegi przepędzimy.

Agnieszka