poniedziałek, 31 stycznia 2011

Kolejna ogromna dostawa filcowa pełna nowości :)

Z wielką radością informujemy, że dotarła dziś do nas kolejna bogata dostawa czesanki wełnianej. A w niej: uzupełnienie dotychczasowej oferty czesanki południowoamerykańskich merynosów - czyli wełny naturalne (biel, szarości, brązy) oraz farbowane (m.in. czarna, czerwienie, zielenie, fiolety itd.) - łącznie z kolorami obecnymi na półkach w naszej ofercie prawie 40 odcieni odcieni! Do tego nie należy pomijać świetnej nowozelandzkiej czesanki melanżowej - łącznie ponad 10 mieszanek kolorystycznych. W dzisiejszej dostawie (oprócz uzupełnień) dotarły nam nowe piękne intensywne "papuzie" odcienie.
A z nowości ponadto - na Wasze życzenie: loki wełniane w czterech intensywnych kolorach oraz naturalnym (białym) oraz nowozelandzka czesanka zgrzebna (21 mikronów) w postaci włosia rozłożonego wielukierunkowo (ponad 10 odcieni).

Nie będziemy pisać, że mamy setki motków czekających na Wasze inspiracje (bo mamy!). Nie będziemy pisać, że kolory są piękne (bo są!). Nie będziemy pisać, że czesanka świetnej jakości (bo to oczywiste:)). Natomiast napiszemy: Zapraszamy serdecznie do buszowania w naszym Filcowym kąciku. Mamy cichą nadzieję, że miłośniczkom filcowania ta dostawa z pewnością baaardzo przypadnie do gustu. A zapowiadamy wkrótce kolejne...

Jak zresztą widać na załączonym zdjęciu - obok takiej dostawy nie da się przejść obojętnie ;)
Nasz DecoKreacyjny Smyk zaprasza na zakupy :)
Od jutra pełna oferta czesankowa już na naszych półkach :)


Australijska czesanka zgrzebna - na zdjęciu zaledwie część dostępnych odcieni.
A gdyby ktoś jeszcze nie miał pomysłu jak taką czesankę wykorzystać to zapraszamy do obejrzenia fotorelacji po dzisiejszych warsztatach filcowania szali na jedwabiu czyli nunofilcu.
Wykorzystana przez Panie jeszcze świeża, prosto z dostawy, zgrzebna czesanka nowozelandzka sprawdziła się znakomicie. Chętnych na wykonanie podobnych prac pod naszym okiem zapraszamy serdecznie na warsztaty.

5 komentarzy:

Malwina pisze...

To właśnie to pudło które mnie tak zachwyciło, gdyby nie moja postura to sama bym się zanurzyła hahahaha, ale pudło by się rozpadło i byłby klops ... ale jaki miły. Biegnijcie dziewczyny bo warto! Dzięki - zakupy cudowne! Nawet mężowi się podobały :):):)

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Pani Malwinko, bardzo się cieszymy, że nasza dostawa sprawiła Pani tyle radości!

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, optymizm i wymianę doświadczeń filcowych :) Zimowy szal i broszka - piękne!

Licho_Nie_Spi pisze...

no co ty Gadasz Malwina! Nurkuj! Chętnie bym zobaczyła :) Może w piątek zajadę...byłam z instruktorem w sobotę tak blisko sklepu...ech...przez to prawko to już kompletnie nie mam kiedy zajrzeć do Was...

mada pisze...

Jak się ciesze, ze w mojej wędrowce po necie trafiłam tutaj. Do Szczecina mam wprawdzie około 100km, ale przynajmniej raz w miesiącu jestem w mieście, a poza tym filcaki to moja najnowsza pasja więc...:)
Za pozwoleniem, linkuję Was u siebie zgoda:)
Pozdrawiam serdecznie:)

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Mada - i wzajemnie :)

My bardzo się cieszymy, że dajemy się poznać i odkryć kolejnym miłośniczkom rękodzieła :) Będzie nam miło gościć w naszych skromnych szczecińskich progach :)

My też linkujemy :)

Pozdrawiamy!