niedziela, 30 stycznia 2011

Luty - pokazy, warsztaty i... ferie zimowe w Centrum Hobbystycznym DecoKreacje

Jak zapowiadaliśmy - właśnie uzupełniliśmy nasze strony w aktualne terminarze pokazów i warsztatów jakie odbywać się będą w najbliższych tygodniach w DecoKreacjach. Mamy sporo niespodzianek i nowości, które mamy nadzieję spotkają się z Waszym zainteresowaniem.


POKAZY:
Panie przychodzące na nasze pokazy doskonale kojarzą z pewnością Panią Jolę - naszego pomysłowego Dobromira, która chętnie dzieli się mnóstwem kreatywnych projektów i patentów, jakie odkrywa podczas swojej twórczej pracy. Pani Jola - po wielu namowach ;) - zgodziła się podzielić swoimi pomysłami, umiejętnościami i poprowadzić od czasu do czasu pokaz. Na najbliższym: pomysły na owocowo-warzywne dekoracje potraw czyli co zrobić by karnawałowe (i nie tylko) przekąski wyglądały efektownie :)
Ponadto oczywiście wiele kolejnych pomysłów i inspiracji z naszej strony.
Plan pokazów można znaleźć w pasku menu pod logo (powyżej), klikając w hasło: POKAZY >Kliknij<

WARSZTATY:
Miesiąc okazuje się zdecydowanie za krótki by zaproponować Wam wszystkie warsztaty, które mamy w planach i o które prosicie :) W lutym będą nowości: warsztaty szycia patchworków, trzeci stopień warsztatów techniki pergaminowej, pojawiły się również pierwsze warsztaty wielkanocne.
Na Waszą prośbę ustaliliśmy kilka terminów filcowania szali - w razie potrzeby będziemy wyznaczać kolejne terminy. Jak wspominaliśmy przed miesiacem - ze względu na konieczność doliczania podatku VAT - byliśmy zmuszeni zmienić warsztatowy cennik. Zainteresowanych ze względu na duże zainteresowanie warsztatami zachęcamy do rezerwacji mailowych lub telefonicznych. Plan warsztatów i informacje o rezerwacji dostępny na naszej stronie warsztatowej (zakładka w górnym menu: WARSZTATY) >Kliknij<

FERIE ZIMOWE  z Centrum Hobbystycznym DecoKreacje
Dla dzieci mamy niespodziankę na kreatywny wypoczynek - zapraszamy serdecznie na warsztaty organizowane w czasie zimowych ferii w naszym Centrum. Więcej informacji na naszej stronie warsztatowej >Kliknij<

Serdecznie zapraszamy do nauki i tworzenia pod okiem naszych instruktorów!
Pozdrawiamy!

Zespół Centrum Hobbystycznego DecoKreacje

Brak komentarzy: