piątek, 4 lutego 2011

Dostawy, warsztaty, przemeblowania - dzieje się!

Dzień za dniem upływa nam na intensywnej pracy aż... nie nadążamy z relacjonowaniem Wam wszystkiego na bieżąco. Tyle się dzieje!

Po pierwsze: DOSTAWY.
Na nasze półki - oprócz wspomnianej- dostawy asortymentu filcowego, trafiły produkty do decoupage i nie tylko firm Dala oraz Craftline: kleje w pojemnościach 50 i 500ml, lakiery matowe i błyszczące (różne pojemności), primery, crackle jedno- i dwuskładnikowe (różne rodzaje i pojemności), pasty woskowe do wypełniania spękań, biała pasta akrylowa(Dala) i uzupełnienie farb imitujących powierzchnie metaliczne (Craftline), jakie niedawno prezentowaliśmy na pokazie.

Ponadto w czwartek trafiły do nas trzy wielkie pudła pełne drewnianych przedmiotów do ozdabiania - pudełka na herbatę (8 różnych wielkości!), skrzynki na klucze, pudełka na chusteczki (kwadratowe), tace (prostokątne, kwadratowe, sześciokątne, na nóżkach i bez), kuferki, szkatułki, świeczniki, jaja (na patyku i bez), kieliszki i podstawki do jajek, korale, elementy biżuterii, bransolety... Nasze półki uginają się od drewnianego asortymentu, a...  kolejnym tygodniu czekamy jeszcze na dwie kolejne drewniane dostawy! (Będą m.in. prostokątne pudełka na chusteczki, serca ze sklejki i inne ciekawe przedmioty, a także nieco większe gabaryty: na przykład drewniane taborety oraz produkty z MDFu - cuda walentynkowe, wielkanocne i całoroczne). Pomóżcie nam opróżnić nieco półki i zrobić miejsce na kolejne dostawy ;)

Po drugie: WARSZTATY i POKAZY.
Absorbują nas całkowicie i mamy mnóstwo frajdy z zarażania kolejnych osób rękodziełem:) W przedostatnim poście przedstawiliśmy relację z niecodziennego pokazu jaki poprowadziła Pani Jola Przybylska (polecamy lekturze i podziwianiu jej prac na zdjęciach). Na blogu warsztatowym zaś jedna zaległa relacja z warsztatów techniki pergaminowej oraz - świeżutka- z wczorajszych warsztatów dla Pań-nauczycielek, na które zaproszone zostałyśmy do jednej z polickich szkół.

Po trzecie: przemeblowania, uaktualnienia i odświeżenia.
Filcowy kącik właśnie przeszedł małe przemeblowanie. Zrobiło się przejrzyście, a czesanka... jest na wyciągnięcie ręki. A my tym samym... szykujemy się na kolejną filcową dostawę... :)
Ponadto na warsztacie "duże gabaryty" - pracujemy nad rozpoznawalnością ;) Wkrótce się pochwalimy.

Przyszły tydzień szykuje się nam nie mniej pracowity:
Mnóstwo warsztatów - są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem kursów.
Mnóstwo dostaw: dwie "drewniane", wydmuszki gęsie (uzupełnienie), igły do filcowania (uzupełnienie), kolejna partia serwetek do decoupage. Ponadto wkrótce: kolejna dostawa filcowa, papierów ryżowych i nie tylko ;)
Ciekawy pokaz - Zaprezentujemy pomysły na walentynkowe ozdoby i upominki.

Zapraszamy serdecznie w odwiedziny, na warsztaty i zakupy!

Brak komentarzy: