środa, 9 lutego 2011

Drewniane zatowarowanie

Dotarły dziś do nas kolejne dwa ogromne pudła z drewnianymi przedmiotami do ozdabiania pełne samych nowości. Pojawiły się dwa rozmiary koszyczków oraz dwa rozmiary tacek - z motywem serduszek, pojemniki na długopisy, małe ramki do zdjęć z szybką, dwukondygnacyjne kuferki na biżuterię zamykane na kluczyk, stojaki na jednorazowe ręczniki kuchenne, pudełka na jedną i dwie talie kart. Z dużych form drewnianych wzbogaciłyśmy się o stołki-podnóżki drewniane oraz szafkę na klucze wraz ze schowkami na listy - świetne np. do przedpokoju.
Uzupełniłyśmy również następujący asortyment: chusteczniki prostokątne, okrągłe tarcze zegarowe oraz obrazki (w dwóch kształtach) z MDFu, kwadratowe ramki-obrazki oraz serca w trzech rozmiarach ze sklejki.


Miałyśmy nie lada problem z rozlokowaniem całości asortymentu na półkach ;) - nasza "Drewniana Ściana" wręcz ugina się od drewnianych różności i... zupełnie nie mamy pomysłu gdzie umieścimy kolejną dostawę przedmiotów do ozdabiania, jaka jest w drodze. Chyba konieczne są dalsze przemeblowania :)

W dniu jutrzejszym czekamy na dostawę uzupełniającą wydmuszek gęsich, kaczych i indyczych oraz przedmiotów do ozdabiania z płyty MDF. A ciag dalszy kolejnych nastąpi... ;)

Tymczasem zapraszamy serdecznie do obejrzenia relacji z dzisiejszego pokazu oraz warsztatów filcwania efektownych kwiatków. Przypominamy również jeszcze o tegotygodniowych warsztatach: jutro filcujemy na sucho broszki, w piątek - będziemy szyły patchworkową poszewkę na poduszkę.

Zapraszamy serdecznie!
Agnieszki dwie ;)

Brak komentarzy: