poniedziałek, 7 lutego 2011

Filcowo nam ;)

Zaledwie kilka dni temu Pani Malwina, właścicielka bloga Malwinofilc wpadła do nas na filcowe zakupy, a dziś zawitała do nas chwaląc się jak zagospodarowała zakupioną u nas czesankę. Jak zwykle - padłyśmy z wrażenia! :) Kolejne dwa piękne szale filcowane na jedwabiu! Przywołujące wiosenne i letnie ciepłe dni, w maki oraz róże. Nie mogłyśmy się oprzeć by ich nie uwiecznić na zdjęciach i nie zaprezentować na naszej stronie.
Należałoby tylko dodać, że to nie pierwsze prace, które prezentuje nam Pani Malwinka, bo mamy ten zaszczyt i przyjemność podziwiać jej piękne, kolorowe, tęczowe filce przy wielu okazjach. A do tego zawsze te wizyty - oprócz oczywiście inspiracji, przynoszą nam wiele radości i uśmiechu rozsyłanego przez jej optymizm :)

Pani Malwinko bardzo dziękujemy za sympatię i chęć dzielenia się swoimi pracami!


Srodki maków są przestrzenne - z wykorzystaniem loków owczych.
W loki można zaopatrzyć się w naszym sklepie.


Na zdjęciu widać jak pięknie materiał się zmarszczył pod wpływem sfilcowanej czesanki.

A to wcześniejsze kolorowe prace Pani Malwinki. W tle - tęczowa czapka. Część większego kompletu ;)
A gdy mówimy coś o zaprzyjaźnionych z naszym Centrum miłośniczkach filcu nie możemy nie zaprosić na strony pełne fantastycznych inspiracji i prac:
- Pani Wioletki: http://www.fiolka.g.decoart.pl/

Żeby nie było, że my nic nie robimy ;) - Na blogu warsztatowym kolejna relacja z gościnnych warsztatów filcowania na sucho w Policach. Na warsztacie zaś mamy kilka projektów filcowych - jak wykończymy - pochwalimy się :)

Nasz Filcowy Kącik wkrótce nawiedzi kolejna dostawa, tymczasem cały czas można w nim zaopatrzyć się w całe mnóstwo kolorowej czesanki (i nie tylko). Zapraszamy na zakupy!

P.S. A dla decoupage'ystek i miłośniczek malowania przyszła dziś dostawa uzupełniająca pędzli nylonowych - zestawy 3. i 12. sztuk pędzli: złotego teklonu oraz miękkiego brązowego w różnych kształtach. Polecamy!

Brak komentarzy: