środa, 16 lutego 2011

Imitacja terakoty na płytce MDF

Jak zamienić płytkę z MDFu w terakotową? Bardzo prosto! Na ostatnim pokazie zaprezentowałyśmy pasty imitujące powierzchnie ceramiczne firmy Craftline wykonując dekor na ścianę z zastosowaniem szablonów oraz technik bielenia udających naturalne naloty i przebarwienia na ceramicznych przedmiotach.
Efekt ostateczny naprawdę ciekawy, łatwo mylący oko, że to nie prawdziwa terakota. Pasty można zastosować do tworzenia dekorów na ścianach, imitacji ceramicznych doniczek, jest to też ciekawa alternatywa do wykorzystania na szkatułkach i innych przedmiotach dekoracyjnych. Zachęcamy serdecznie do samodzielnych prób i wykorzystania tych preparatów. Pasty imitujące ceramikę dostępne są w naszej ofercie w czterech odcieniach.

Jak zwykle pokaz zgromadził wiele Obserwatorek zainteresowanych kolejną techniką. Zdjęcia nieco artystycznie rozmyte ;)


Efekty pokazu.

Do nas klienci przychodzą na pokazy z własnymi krzesłami! ;)


Oczywiście - żartujemy. Miejsc siedzących mamy ponad piętnaście, a to krzesło powyżej przyniosła zaprezentować nam Pani Małgosia, którą możecie pamiętać z oryginalnych tęczowych podkładek, jakie prezentowaliśmy na naszej stronie. Pani Małgosia oczyściła szlifierką dębowe krzesło ze starych powłok i pomalowała je fantazyjnie w bajeczne kolory. Nie da się nie zauważyć, że Pani Małgosia ma swój styl, a jej prace dają się rozpoznać z daleka ;)
Pani Małgosiu, gratulujemy ogromu pracy przy nadawaniu nowego wyglądu krzesłu!


Brak komentarzy: