niedziela, 13 lutego 2011

Kolejne dostawy i patchworkowy zawrót głowy

Zapowiadana dostawa wydmuszek gęsich, kaczych i indyczych (pięknie nakrapianych) dotarła do nas planowo. Przyszły również kolejne paczki: z uzupełnieniem asortymentu pędzli nylonowych (komplety 3 i 12 pędzli - cieszące się Waszym uznaniem), druga - z igłami do filcowania. Przesyłka z trzecią dostawą półproduktów do ozdabiania z MDFu natomiast, po małym zamieszaniu z dostawą i opóźnieniu dotrze do nas w poniedziałek. W przesyłce m.in. serca z MDFu w różnych kształtach i rozmiarach. Ciąg dalszy dostaw nastąpi.

A tymczasem zapraszamy na nasz blog "warsztatowy", gdzie właśnie pojawiła się relacja z piątkowych, pierwszych w Szczecinie warsztatów szycia patchworków. Warsztaty poprowadziła Agnieszka Kaczmarska, specjalistka w temacie :)
To jedne z tych spotkań, kiedy z przyjemnością zamieniam się miejscami i jestem uczestnikiem, a nie instruktorem warsztatów. Jako zupełna amatorka, nie mająca do tej pory nic wspólnego z maszyną do szycia (poza marzeniami o tym, że kiedyś się tej sztuki nauczę) zasiadłam do pracy - przyznam - z lekkim niedowierzaniem, że jesteśmy w stanie uszyć na start AŻ poszewkę na poduszkę - bądź co bądź niemałą w formie.
A jednak! Niedowiarek ze mnie - oczywiście, że się udało! Efekty genialne! Moim zdaniem - warsztaty fantastyczne! I choć jeszcze czeka mnie wiele godzin spędzonych na zaprzyjaźnianiu się z maszyną do szycia, to zrobię to z czystą przyjemnością, szczególnie, że mamy w swoich szeregach taką specjalistkę, gotową do pomocy w każdej chwili :)

Kolejne warsztaty szycia patchworków już wkrótce. Będzie również ciąg dalszy warsztatów bardziej zaawansowanych. Szczególnie, że mamy w Szczecinie (i nie tylko) silną ekipę ekspertów od szycia i patchworków. :) Tymczasem zapraszamy na warsztaty w najbliższym tygodniu.


Pozdrawiam serdecznie wraz z resztą zespołu
Agnieszka S.

Brak komentarzy: