poniedziałek, 28 lutego 2011

Działamy!... czyli o tym jak u nas pracowicie ;)

Ucichło ostatnio na naszym blogu - bardzo przepraszamy! Minione dwa tygodnie jednak upłynęły nam na intensywnej pracy i najróżniejszych zajęciach, które absorbowały nas zupełnie. A dzień okazuje się być za krótki by sprostać wszystkim planom. Ale teraz - nadrabiamy!

Poranki rozpoczynaliśmy Kreatywnymi Feriami, czyli warsztatami dla dzieci jakie przygotowaliśmy na czas zimowego odpoczynku od szkoły. Było twórczo, kolorowo i wszechstronnie. Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za wspólnie spędzony czas!

Poniżej migawki z efektów naszych spotkań. Kilka - bo było ich o wiele więcej w wielu innych technikach (tylko nie nadążaliśmy z robieniem zdjęć:)).


Popołudnia zaś mijały nam równie intensywnie na warsztatach i pokazach.
Na stronie warsztatowej pojawiły się relacje z niektórych szkoleń:
- Talerze zdobione papierem ryżowym z cieniowaniem motywów
- Postarzanie i stylizacja drewna - Zdobienie form meblowych
- Nunofilc czyli jedwabne szale filcem malowane

A jeśli już wspomniałyśmy o pokazach to nie możemy nie wspomnieć o ostatnim, którego tematem były ślimaki i wężyki z filcu w arkuszach czyli pomysły na wiosenną biżuterię. Zainteresowanie tematem przerosło nasze oczekiwania - w pokazie uczestniczyło ponad 20 osób! I choć to nie pierwszy pokaz z tak dużą frekwencją to cieszymy się ogromnie, że nasze Pokazowe Środy spotykają się z takim zainteresowaniem i urastają już nie tylko do pokazów z naszej strony, ale również spotkań towarzystkich sprzyjających wymianie doświadczeń i pochwaleniu się swoimi pracami, często zainspirowanymi poprzednimi pokazami.
Bardzo Wam dziękujemy za obecność i uczestniczenie w życiu naszego Centrum Hobbystycznego!Wężyki, ślimaczki - jak szybko i efektownie stworzyć wiosenną biżuterię.
A propos dzielenia się pomysłami podczas pokazów - prezentujemy poniżej rewelacyjny pomysł Pani Joli i jej córki na komin-otulacz. Tetra, poprzetykana srebrną nitką i koronka z tureckiej firany - całość zafarbowana w kolorze szarości farbą do tkanin. Proste, prawda? A w zamian efektowny i supermodny dodatek do wiosennego płaszcza.


Tych, którym w piątkowe popołudnie nie udało się zastać nas w sklepie - przepraszamy!
W tym dniu na zaproszenie Telewizji Pomerania po raz kolejny uczestniczyliśmy w programie Galaktyka Pomerania - tym razem prezentowane były pomysły na prezenty dla kobiet zrobione rękami mężczyzn :)
Powtórki można oglądać na kanale Galaktyka Pomerania oraz stronie internetowej telewizji.

Od nowego tygodnia ruszamy znów z kopyta. Czekamy na kilka przesyłek i dostaw - również tych zapowiadanych "bardzo oczekiwanych". Kończymy też opracowywać grafik pokazów i warsztatów - lada moment na naszych stronach. Prosimy o informację telefoniczną lub mailową jeśli istnieje potrzeba zorganizowania konkretnego tematu warsztatów. W miesiącu marcu i kwietniu pojawi się wiele wielkanocnych inspiracji pokazowych i warsztatów.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie i zapraszamy!
Dziękujemy równocześnie nieustająco za każde przejawy sympatii i obecność.

Agnieszki dwie ;)

Brak komentarzy: