poniedziałek, 16 maja 2011

DecoKreacje i Przyjaciele dzieciom z hospicjum

Z dniem dzisiejszym zakończyłyśmy zbiórkę prac i przedmiotów ręcznie robionych na rzecz prowadzonej przez nas akcji. Wszystko spakowane, opatrzone metkami z cenami minimalnymi czeka na przekazanie organizatorom.

Jesteśmy wzruszone i bardzo mile zaskoczone odzewem, Waszą reakcją i odruchem serca. Od pierwszych dni niemal codziennie trafiały do nas piękne przedmioty przekazane na szczytny cel pomocy chorym dzieciom z hospicjum.
W minioną sobotę w naszych skromnych progach miało również miejsce spotkanie warsztatowe, podczas którego tworzyłyśmy wspólnie kolejne fanty. Bardzo dziękujemy za frekwencję i miłe popołudnie!
Łącznie zebrałyśmy ponad 60 pięknych prac tworzonymi różnymi technikami, m.in. decoupage, filcowaniem, frywolitką, witrażem. Są prace robione na szydełku, szyte na maszynie. Każda z nich naprawdę wyjątkowa. Bardzo dziękujemy za wszystkie przekazane prace i okazane zainteresowanie!Prace będą sprzedawane podczas meczy siatkówki, które będą odbywały się w dniu 21 maja na sali gimnastycznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego przy ul. Tenisowej oraz wieczorem podczas "Meczu Gwiazd" w Szczecińskim Domu Kultury (dawny WDS). >> Więcej informacji >> 

1 komentarz:

allvetare pisze...

wszystkie prace przepiękne! wspaniale tak nacieszyć oko!