wtorek, 10 maja 2011

Dostawy

Cicho się u nas zrobiło - nadrabiamy! Wiemty, że wiele z Was czeka na kolejne wieści co u nas słychać.
A my jak zwykle - całe zaabsorbowane pokazami, warsztatami, przyjmowaniem dostaw. A bywają one u nas ciągle bardzo często :)

W minionym czasie dotarła do nas dostawa produktów Craftline - lakiery wykończeniowe i pękające, kleje, patyny i pasty woskowe oraz uzupełnienie (obecna cała oferta kolorystyczna) farb akrylowych oraz dwukolorowych perłowych farb Chameleon.

W piątek i w poniedziałek dotarły również dwie dostawy produktów drewnianych - nowości i uzupełnienia.Są m.in. bransolety w różnych szerokościach i grubościach, elementy biżuteryjne, prostokątne i kwadratowe pudełka na chusteczki, świeczniki, tace, kufry, szkatułki, tarcze zegarowe, kwadratowe i prostokątne bazy pod obrazki.

miłośników biżuterii ręcznie robionej zapraszamy po piękne nowe korale ze szkła i kamieni półszlachetnych. Są m.in.. nowe millefiori, szkło weneckie, agatowe korale w kształcie pałeczek w modnych kolorach, agaty wężowe, "pastylki" z howlitu i turkmenitu, piękne duże korale turkmenitowe idealne na wisiory, a ponad to łańcuszki i gotowe naszyjniki z rzemieni.

Czekamy  na kolejne dostawy: serwetkowe i spore porcje papierów ryżowych.
Jak dotrą - nie omieszkamy poinformować:)1 komentarz:

allvetare pisze...

jakie piękności! żebym jeszcze umiała coś z nich zrobić! Agnieszko czas to zmienić!