poniedziałek, 20 czerwca 2011

Dostawy :)

Śpieszymy z wieścią, że dotarła dziś do nas podwójna dostawa drewnianego asortymentu do ozdabiania. A w niej mnóstwo uzupełnień (herbaciarki, pudełka, pudełeczka i kuferki, toaletki, tace, korale i elementy biżuterujne, świeczniki, niciarki i inne), ale i świetne nowości: korale sześciany, nowe kształty pudełek/pojemników, formatki ze sklejki na patyku i do zawieszenia, cudne manekiny-stojaki na biżuterię.
A że ostatnimi czasy przycichliśmy znów na blogu to pozwolimy sobie nadmienić ku informacji dla tych, którzy dawno nas nie odwiedzali, że oprócz niedawno wspomnianej dostawy papierów ryżowych pojawiły się na początku czerwca znów produkty firmy Dala, produkty - w tym nowości (pigmenty do nadawania blasku lakierom, klejom, farbom) firmy Craftline, kilka nowości kolorystycznych wśród czesanek do filcowania oraz cudna dostawa przekładek, rzemieni, obróżek i korali szklanych i akrylowych dla miłośniczek ręcznie robionej biżuterii (m.in. pandorki, ale też piękne szlifowane opalizujące szkło a'la Swarovski).
Uzupełniona też została w międzyczasie oferta produktów firmy Viva Decor (stemple silikonowe, śliczne samoprzylepne szablony wielokrotnego użytku - fajne i do malowania farbami i do wytrawiania szkła) oraz Maimeri (farby Idea Decor, konturówki i farby do szkła z serii .dea Glass, pasty strukturalne, werniks szklący).

Ciąg dalszy nastąpi :)
A tymczasem... zapraszamy na zakupy! :)

3 komentarze:

qrcza-k pisze...

chyba się wybiorę po manekina - cudny jest...

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Manekiny są w naszej ofercie nie od dzisiaj. Toczone są wg indywidualnego projektu i dostępne jedynie w dwóch miejscach w Polsce, w tym u nas :)

Dziękujemy za odwiedziny :)

Filcozercy pisze...

TO JA MOŻE JUTRO PRZYJDĘ POOGLĄDAĆ KAMYKI :-D