niedziela, 19 czerwca 2011

Weekendowe filcowanie z Crafttrioszkami

W miniony weekend na zaproszenie Stowarzyszenia Aktywności Twórczej FORMA przybyły do Szczecina ze stolicy Crafttrioszki. Ich przyjazd stał się okazją do zorganizowania warsztatów filcowania form, w których Crafttrioszkowe Dziewczyny czują się jak ryby w wodzie i mają na nie autorskie pomysły:)
Spontanicznie warsztaty wylądowały w naszych skromnych progach i tak to w minioną sobotę (11 czerwca) na dobre 10 godzin nasze Centrum Hobbystyczne zamieniło się w miejsce powstawania oryginalnych toreb z trójwymiarowymi dekorami - wypustkami, dredami, falbanami, "ukwiałami" i innymi formami przestrzennymi. Jak w mrowisku - Uczestniczki dzielnie pracowały maksymalnie wykorzystując każdy skrawek naszego sklepu, co sprzyjało stworzeniu się miłej atmosfery spotkania. Aż furczało! :)

Prace - niezmiernie ciekawe i oryginalne. Jedyne w swoim rodzaju. Nie dziwi, że Uczestniczki dumne ze swoich wypracowanych toreb. Poniżej kilka kadrów uchwyconych podczas pracy.
Szczegółową relację z warsztatów można też znaleźć na blogu Malwiny : http://malwinofilc.blogspot.com/
Czekamy również na zdjęcia z warsztatów na stronie Crafttrioszek.

Gratulujemy i pozdrawiamy, zarówno uczestniczki jak i Martę z Crafttrioszek. Dziewczyny - miło nam było Was gościć! Zapraszamy ponownie :)Dzień wcześniej natomiast za warsztatowym stołem usiadłam i ja i korzystając z doświadczenia Agnieszki z Crafttrioszek filcowałam kapcie :) Czekają jeszcze na filcowe ozdoby.Pozdrowienia serdeczne,
A.S.

2 komentarze:

Malwina pisze...

kapcie widziałam "na żywo" są grube powiem że mięsiste, typowe na zimowe wieczory, czekam na ozdoby muszę sobie podobne zrobić. Ja robiłam takie cieniutkie a w tych nawet na dwór można wyjść. ekstra bardzo mi się podobają

GIL BERT pisze...

pandora jewelry
coach factory outlet
ugg boots
cheap nike shoes
cheap jordans
true religion outlet
ugg outlet
ray ban sunglasses