niedziela, 19 czerwca 2011

Weekendowe filcowanie z Crafttrioszkami

W miniony weekend na zaproszenie Stowarzyszenia Aktywności Twórczej FORMA przybyły do Szczecina ze stolicy Crafttrioszki. Ich przyjazd stał się okazją do zorganizowania warsztatów filcowania form, w których Crafttrioszkowe Dziewczyny czują się jak ryby w wodzie i mają na nie autorskie pomysły:)
Spontanicznie warsztaty wylądowały w naszych skromnych progach i tak to w minioną sobotę (11 czerwca) na dobre 10 godzin nasze Centrum Hobbystyczne zamieniło się w miejsce powstawania oryginalnych toreb z trójwymiarowymi dekorami - wypustkami, dredami, falbanami, "ukwiałami" i innymi formami przestrzennymi. Jak w mrowisku - Uczestniczki dzielnie pracowały maksymalnie wykorzystując każdy skrawek naszego sklepu, co sprzyjało stworzeniu się miłej atmosfery spotkania. Aż furczało! :)

Prace - niezmiernie ciekawe i oryginalne. Jedyne w swoim rodzaju. Nie dziwi, że Uczestniczki dumne ze swoich wypracowanych toreb. Poniżej kilka kadrów uchwyconych podczas pracy.
Szczegółową relację z warsztatów można też znaleźć na blogu Malwiny : http://malwinofilc.blogspot.com/
Czekamy również na zdjęcia z warsztatów na stronie Crafttrioszek.

Gratulujemy i pozdrawiamy, zarówno uczestniczki jak i Martę z Crafttrioszek. Dziewczyny - miło nam było Was gościć! Zapraszamy ponownie :)Dzień wcześniej natomiast za warsztatowym stołem usiadłam i ja i korzystając z doświadczenia Agnieszki z Crafttrioszek filcowałam kapcie :) Czekają jeszcze na filcowe ozdoby.Pozdrowienia serdeczne,
A.S.

1 komentarz:

Malwina pisze...

kapcie widziałam "na żywo" są grube powiem że mięsiste, typowe na zimowe wieczory, czekam na ozdoby muszę sobie podobne zrobić. Ja robiłam takie cieniutkie a w tych nawet na dwór można wyjść. ekstra bardzo mi się podobają