czwartek, 2 czerwca 2011

Terminarz warsztatów na czerwiec, nowości i zmiany w pokazach

Informujemy, że na stronie warsztatowej pojawił się aktualny terminarz warsztatów na miesiąc czerwiec. Jest w nim wiele propozycji warsztatów przedpołudniowych oraz nowości: szczególnie polecamy warsztaty malowania na jedwabiu z Panią Jolą Brejdak, kobietą-orkiestrą, która budując działającą na terenie Stargardu Szczecińskiego i Szczecina Akademii Umiejętności rozwija artystyczne zamiłowania innych. Warto też zwrócić uwagę na kolejną propozycję warsztatów z filcowania na mokro - filcowanie obrazka-makatki z zastosowaniem różnych materiałów i uzyskiwaniem faktur, warsztaty "techniczne" m.in. z filcowania korali filcowych czy też przyklejania dużych powierzchni serwetkowych.

W dniach 1-8 czerwca wszystkie zgłoszenia i rezerwacje udziału w warsztatach premiowane będą 10% rabatem. Rezerwacje - jak zwykle - można zgłaszać mailowo (decokreacje@decokreacje.pl) lub telefonicznie (91 422-84-82). Zapraszamy do skorzystania z promocji :)

Mamy też zmiany w pokazach. Wychodząc na przód Państwa oczekiwaniom i cały czas powiększającej się grupie Uczestniczek od maja 2011 pokazy odbywają się w dwa dni w tygodniu i mają dwojaką postać: pokazów dla początkujących - poruszających podstawowe zagadnienia z różnych technik oraz pokazy dla zaawansowanych - tematy tych pokazów są bardziej zaawansowane i są świetną inspiracją dla osób, które pierwsze kroki w danej technice mają już za sobą. Pokazy dla początkujących odbywać się będą jak do tej pory - w środy, wstęp bezpłatny. Natomiast na pokazy dla zaawansowanych zapraszamy w każdy czwartek, udział w tych spotkaniach jest płatny i wynosi 25 zł/os.
Więcej informacji i aktualne tematy spotkań pokazowych znajdują się w menu powyżej pod logiem.

W terminarzu warsztatowym możliwe są zmiany i uzupełnienia - właśnie jadę na kolejne szkolenie (tym razem z techniki decoupage) i mam nadzieję wrócić z kolejnymi inspiracjami i pomysłami :)
W związku z wyjazdem w najbliższą sobotę, 4 czerwca sklep będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.

Do zobaczenia na pokazach i warsztatach :)

Brak komentarzy: