wtorek, 12 lipca 2011

Dostaw i nowości część I

Dziś nasze Centrum Hobbystyczne zasypały dostawy! Aż 4! A co jedna to bardziej oczekiwana i z niecierpliwością rozpakowywana. Lada moment wszystkie trafią na sklepowe półki, a tymczasem my będziemy Wam relacjonować je w dawkach. Dziś zdjęć i wieści o nowościach część pierwsza :)

Dotarła do nas dziś chemia węgierskiej firmy Pentart (znanej już w naszym sklepie pod marką Craftline - to te same produkty). Oprócz klejów do decoupage, do złoceń i preparatów pękających w różnych pojemnościach dotarły do nas nowości:
- akrylowe farby metaliczne w 10-ciu(!) cudnych kolorach 
- proszek 3D (dwie gramatury)- w formie granulek/minikulek do tworzenia faktur w połączeniu z farbą czy pastą strukturalną,
- pasty woskowe mieniące się dwoma odcieniami  z serii Kameleon.

Znając produkty firmy Pentart/Craftline spodziewamy się kolejnych ciekawych efektów. W najbliższym czasie będziemy je wszystkie testować i zdamy z tego testowania relację. Zapowiada się ciekawie!


A oprócz chemii do decoupage zadomowiły się u nas dziś kwiatowe wróżki, mnóóóóstwo kwiatowych wróżek. Dla Milusińskich dużych i małych. Fajny pomysł na coś innego - dodatek do doniczki, ozdoba prezentu czy cokolwiek innego. Zestawy "Zrób to sam" - przyjemne i bardzo kreatywne!
W ofercie 10 różnych papierowych laleczek i wróżek do samodzielnego zrobienia.


Akcja: Przygarnij Wróżkę rozpoczęta ;)

Zapraszamy serdecznie na zakupy!

Brak komentarzy: