poniedziałek, 11 lipca 2011

Inspiracje: Prezent ślubny

W maju i czerwcu gościliśmy u nas niemal codziennie Panią Elę, (kolejną) Dobrą Duszę naszego Centrum, która pracowicie i pieczołowicie przygotowywała prezent ślubny dla swojej córki. Wiele z Pań odwiedzających nas w tym czasie mogło podziwiać i kibicować jej pracy. A było czemu! Powstał zdecoupagowany cały zestaw kuchenno-śniadaniowy dla Młodej Pary - tace śniadaniowe do serwowania posiłków do łóżka ;), pudełko na herbaty, podkładki pod kubki, cukiernica, miseczka, pojemnik na chleb, kieliszki na jaja. Spędziłyśmy z Panią Elą długie godziny na malowaniu, szlifowaniu, układaniu kompozycji, obmyślaniu, lakierowaniu. Było warto, prawda?
Która córka nie chciałaby dostać od mamy takiego prezentu? Wypracowanego, tworzonego specjalnie z myślą o niej, przepełnionego sercem matki...

Prezent zapakowany został w skrzynię ślubną opatrzoną zdjęciem Młodej Pary, okolicznościową etykietą, uchwytem z ozdobnym szyldem oraz dedykacją w środku. Całość zdobił też oryginalny papier "koronkowy" oraz - przy zdjęciu i dedykacji - wypukłe reliefy uzyskane poprzez użycie szablonów (Viva Decor; obecne w ofercie naszego sklepu) i perłowej pasty strukturalnej. Skrzynia w zamyśle przeznaczona na karty z życzeniami i pamiątki z dnia zaślubin.

Kochana Pani Elu, gratulujemy serdecznie samozaparcia i pięknych efektów!


-------------------------------------
Potrzebujesz porady, konsultacji czy po prostu chciałabyś tworzyć pod naszym okiem? Zapraszamy serdecznie! Twoja inwestycja: 45zł/godz. W przypadku prac długoterminowych koszt ustalany jest indywidualnie.

A tym, którzy nie odważą się na samodzielne tworzenie, a chcieliby stać się właścicielami lub sprezentować komuś taką spersonalizowany, osobisty przedmiot - polecamy się :) Ozdobimy na zamówienie szkatułkę, pudełko na chusteczki czy cokolwiek innego wedle Twojego pomysłu, z dedykacją, imieniem, datą... Możliwości jest tak wiele!

P.S. Papier do decoupage użyty w prezencie ślubnym będzie na nowo dostępny w naszym sklepie jeszcze w tym tygodniu (czekamy na dostawę).

8 komentarzy:

Aleksandra pisze...

Będąc w Waszym sklepie w czerwcu wypatrzyłam tace w trakcie pracy - zaintrygowało mnie , dlaczego dwie jednakowe - teraz już wiem ... Piękny prezent - od serca ...

Strefa Filcu pisze...

Cudowny prezent zrobiony od serca przez Mamę, oryginalność pomysłu i własnoręczne wykonanie dopracowane w każdym szczególiku to coś co nie jest zwykłym prezentem:)To kawałek siebie,marzeń i życzeń zaklęty w tych przedmiotach.Gratuluję pomysłu a koronkowa skrzynia ze zdjęciem to coś bardzo,bardzo pięknego.... pozdrawiam serdecznie

GROSZKI w PASKI pisze...

To jest piękne!Może i ja kiedyś coś równie pięknego zrobię mojej córce?Pozdrawiam i gratuluję wspaniałej pracy:)

Licho_Nie_Spi pisze...

Piękna ta pierwsza skrzyneczka...nie wiem czemu nie zdecydowałam się ostatnio na zakup tych szablonów...
Pozdrawiam

goska pisze...

Przepiękny efekt końcowy, byłam , widziałam. Gratulacje dla pani ELI za cierpliwość i wytrwanie w tworzeniu. Pozdrawiam

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Miłe Panie, w imieniu Pani Eli pięknie dziękuję za Wasze komentarze i miłe słowa.

Ja muszę zdradzić, że sama bardzo byłam i jestem wzruszona pracowitością, samozaparciem i samym pomysłem Pani Eli. Piękny dowód miłości, tych wszystkich uczuć, którymi chce się otoczyć bliską sercu osobę... :)

Filcozercy pisze...

a ja też podglądałam jak powstaje to dzieło :-). Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

Witam! Czy jest możliwość zakupienia podobnej skrzyni ozdobnej? Jaki jest przewidywany koszt?