piątek, 15 lipca 2011

Koronkowe mgiełki czyli nowości część czwarta

Już spory czas temu dostałam w prezencie od bywającej za granicą przyjaciółki (R. ściskam!;)) cudnej urody papier. Delikatny i cieniutki jak mgiełka, imitujący misterne koronki. Cudo. Po raz pierwszy spotkałam się z tego typu papierem, co więcej- nigdzie w Polsce nie mogłam go znaleźć. Długo chodziłam koło nich i najzwyczajniej w świecie szkoda mi było je zużyć. W końcu użyłam w kilku projektach, ale obiecałam sobie, że znajdę je i sprowadzę dla Was.

Poszukiwania trwały już od sporego czasu. Tropy, które wydawały się że doprowadzą do tego papieru okazały się blefami - papierów z fakturami wszędzie nie brakuje, ale tak cieniutkie i koronkowe? Nikt nie słyszał, nikt się nie spotkał.
Szukałam, szukałam...i znalazłam! ;) W tym tygodniu dotarły!

Z przyjemnością przedstawiamy Wam serię papierów koronkowych w sześciu różnych pięknych wzorach.
Cudna alternatywa do papieru ryżowego na szkle, świetny pomysł do oklejania drewna wcześniej pomalowanego na kontrastowy kolor, wdzięczny materiał do łączenia z techniką decoupage. Ciekawe jesteśmy jak Was one zainspirują? Zachęcamy do kreatywności i dzielenia się z nami pomysłami - szykujemy dla Was kolejną "koronkową" niespodziankę!
Inspiracje z zastosowaniem papierów koronkowych wkrótce pokażemy na blogu.

3 komentarze:

jola_zola pisze...

koronki mnie zaintrygowały... czy prowadzicie sprzedaż tylko stacjonarną czy może macie tez sklep internetowy lub też konto na allegro?
pozdrawiam i poproszę o odpowiedź na adres: jola_zola.@wp.pl

qrcza-k pisze...

cudne wzory

Malwina pisze...

Piękne koronkowe wzory