sobota, 9 lipca 2011

O tym co u nas słychać i garść zapowiedzi:)

A u nas dzieje się nie mało. Trochę nowości, trochę zmian i jak zwykle... twórczo, pokazowo i warsztatowo.

Po pierwsze: nie informowaliśmy dawno o nowościach jakie do nas docierają, więc szybko nadrabiamy, bo jest co :)
W zeszłym tygodniu dotarła do nas kolejna dostawa serwetkowa, m.in. z kolejnymi nowymi przecudnej urody retro wzorami. Oprócz niej dostawa pędzli - pojedynczych jak i w zestawach, znanych już naszym klientom ze świetnej jakości i atrakcyjnej ceny.
Na nasze półki trafiła również chemia do decoupage (Craftline i Dala).

Po drugie: Na początku kolejnego tygodnia oczekujemy kilku kolejnych solidnych dostaw i wielu ciekawych nowości. Przyznamy, że same czekamy na nie z niecierpliwością :) O zawartości paczek na jakie czekamy poinformujemy zaraz po ich otrzymaniu:)

Po trzecie: Nasze Centrum Hobbystyczne przechodzi od tygodnia przemeblowanie i zmianę aranżacji. Nową formę w pierwszej kolejności przybierze ekspozycja serwetek i papierów do decoupage, elementów do wyrobu biżuterii. Mamy nadzieję, że zmiany Wam się (s)podobają i ułatwią zakupy w naszym sklepie.

Piękne retro serwetki z najnowszej dostawy

Szkatułka z wykorzystaniem motywów z ostatniej dostawy. Efekt warsztatów przyklejania dużych  powierzchni serwetkowych i cieniowania bejcami. Pudełko czeka jeszcze na ozdobienie bawełnianą koronką albo okuciami.

Pozdrawiamy optymistycznie!

2 komentarze:

Aleksandra pisze...

Piękne serwetki - na retro na pewno się skuszę ... Pozdrawiam

Lacrima pisze...

Jeju jakiew cudne te serwteki:)
Już nie mogę się doczekać zdjęć z "nowego" Centrum.
Ściskam Lacrima