środa, 6 lipca 2011

Warsztaty i pokazy wakacyjne

Na stronie warsztatowej oraz w zakładce Pokazy (u góry strony) pojawił się aktualny grafik warsztatów i spotkań pokazowych na miesiąc lipiec. Jak zawsze staramy się by nasza oferta była wszechstronna - w razie potrzeby prosimy zgłaszać zapotrzebowanie na inną tematykę szkoleń :)
Szczególnie zapraszamy na warsztaty eksperymentowania z filcem i tworzenia makatek z użyciem różnych dodatków i materiałów oraz na warsztaty bielenia, zdobienia i patynowania drewnianych pudełek (Bielenie, wtapianie motywu z papieru ryżowego w tło (cieniowania), patynowanie pastami woskowymi).

Dzieci i młodzież (do lat 13) zaś w czasie wakacyjnym zapraszamy na serię warsztatów twórczych oznaczonych hasłem: Wakacje z DecoKreacjami. Zajęcia odbywać się będą trzy dni w tygodniu: poniedziałek, środę i piątek w godzinach 11.00 - 13.00. W kameralnych grupach będziemy przemierzać świat decoupage, filcowania, biżuterii ręcznie robionej i innych manualnych technik.
Cena udziału w jednym spotkaniu warsztatowym to 35 zł.
Karnet na 3 zajęcia - 100 zł
Karnet na 5 zajęć - 160 zł


W czasie wakacji pokazy (zarówno środowe jak i czwartkowe) odbywać się będą co dwa tygodnie.

----------------------------------------
Na stronie warsztatowej pojawiła się relacja z warsztatów tworzenia filcowych makatek oraz kolejnych szali. W minionym tygodniu bowiem w naszym Centrum Hobbystycznym przez większą część tygodnia ciągle "się" coś filcowało...;)


I w miesiącu lipcu również z pewnością filcowania (jak i innych technik) u nas nie zabraknie, szczególnie, że zaplanowane mamy ciekawe projekty ( o których wkrótce).

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy!

Brak komentarzy: