środa, 31 sierpnia 2011

Był sobie raz manekin...

Zawitał w naszym Centrum Hobbystycznym już jakiś czas temu. Stanął grzecznie w kącie, czekając (nie)cierpliwie na swoją kolej, służąc w między czasie jako stojak i ekspozytor na nasze wyroby filcowe i biżuteryjne. Lecz przyszedł czas gdy już najzwyczajniej w świecie nie dał się oglądać w surowej formie i wywołał pełną mobilizację, by pomiędzy wiecznym brakiem wolnego czasu i tysiącem innych spraw i zajęć w naszym sklepie-pracowni, znaleźć chwilę na zmianę jego wizerunku.

I oto jest! Faktura w tle, różane motywy papieru ryżowego i cieniowania wkomponowujące je w całość. Elementy drewniane oszlifowane z fabrycznego lakieru, zabejcowane i zawoskowane.
Jak Wam się podoba?

Manekin będzie stał w progach naszego Centrum witając i zapraszając Gości do środka. Nie mogło być inaczej, by w takim wypadku nasza manekinowa panienka nie otrzymała pasującej do niej zapraszającej etykietki.

A to jeszcze nie koniec, bo manekinowa panienka powstała do kompletu do pewnego innego, większego projektu. O nim opowiemy i pokażemy go lada dzień :)




Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Sowińska

P.S. Kto będzie chętny na naukę cieniowań, z pewnością znajdzie odpowiedni kurs w grafiku warsztatów, który pojawi się na naszej stronie lada dzień. :) Zapraszamy :)

7 komentarzy:

MADLINE pisze...

Wyszedł super.
Zawsze zastanawiałam się w którym dokładnie miejscu jesteście, a teraz już wiem dzięki zdjęciom, poznaję budynek w tle :)

Strefa Filcu pisze...

Ślicznie się prezentuje w nowej sukience .Bardzo oryginalne zaproszenie,super,pozdrawiam

qrcza-k pisze...

Jak już mówiłam wcześniej szczęka opada... Będę musiała zajrzeć i się z Panienką przywitać.

GROSZKI w PASKI pisze...

Piękny! Zaniemówiłam:)

Ivoncja pisze...

Przeurocza dama. Dodajcie jej jeszcze piękny parasol- idzie jesień! :)

allvetare pisze...

Piękna Panienka!

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa!
Cieszę się, że podoba Wam się manekinowa Różana Panienka :)
Bardzo się biedaczka naczekała na sukienkę, która by mnie usatysfakcjonowała ;)

Zapraszamy do zapoznania się z Panienką osobiście ;)

P.S. A żeby było śmiesznie, w zeszłym tygodniu dostałyśmy od miłej Klientki manekina-tors męski. Kto wie - może różana Panienka doczeka się adoratora ;) :P