czwartek, 18 sierpnia 2011

Dostawy, dostawy - zapraszamy :)

Śpieszymy z wieścią, że w środę dotarły do nas wyczekane przesyłki z kolejnymi porcjami chemii do decoupage i asortymentu drewnianego.

Na sklepowe półki trafiły produkty firm DALA i Craftline.Uzupełniłyśmy stany magazynowe klejów (250 ml Dala, 100 ml oraz 500 ml Craftline - inne pojemności również nadal obecne), akrylowych lakierów matowych i błyszących (we wszystkich produkowanych dostępnych pojemnościach - 50, 100 i 230 ml),  lakierów syntetycznych, lakierów opalenizujących metalicznie z serii Kameleon (srebro i złoto).

A dziś skończyłyśmy w końcu rozpakowywanie trzech ogromnych pudeł pełnych najróżniejszych drewnianych przedmiotów do ozdabiania. Jest w czym wybierać! Tace, herbaciarki, kufry, kuferki, szkatułki, pudełka w różnych kształtach i rozmiarach, skrzynki na klucze (w ofercie obecnie dostęopnych 5 wzorów), bransolety, korale i elementy biżuteryjne, manekiny-stojaki na biżuterię, najróżniejsze dekory na patykach, listowniki, pojemniki, chusteczniki (kwadratowe i prostokątne), zakładki do książek. Uzupełnienia, ale również wiele nowości: nowy kształt toaletki z szufladką, świeczniki-butelki, pięknie frezowane retro-ramki w dwóch rozmiarach, zawieszki-serca ze sklejki w różnych kształtach i rozmiarach, pojemnik na filtry do kawy, nowy wzór serwetnika, cudne tabliczki na patykach (można na nich napisać zabawne życzenia i wetknąć w kwiaty dla solenizanta albo też zrobić opisy ziół w domowym zielniku... ). Poniżej część z nich.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!
:)


4 komentarze:

Filcozercy pisze...

MANEKINEK NA BIŻUTERIĘ....BRZMI CIEKAWIE :-) A DUŻO ICH JEST? STARCZY DLA WSZYSTKICH?

GROSZKI w PASKI pisze...

Od jakiegoś czasu jestem bardzo kuszona tym asortymentem,chyba się do Was pofatyguję:)Pozdrawiam.

Strefa Filcu pisze...

Ależ różności !jest w czym wybierać:)

MADLINE pisze...

Brzmi bardzo zachęcająco - muszę się wybrać Pozdrawiam